Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 25 do 31 października 2021 roku

Data: 2021-10-25 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Październik powoli zmierza się ku końcowi, tymczasem stacje telewizyjne zdecydowały się przygotować cały szereg znakomitych filmów, które będą nas bawić na wiele sposobów. Na co warto zwrócić uwagę? Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu od 25 do 31 października 2021 roku?

Obrazek w treścifot. Moritz Mentges z Unsplash 

Jesień to nie tylko nowa porcja seriali oraz produkcji z niższego segmentu cenowego, to także doskonała okazja, aby jeszcze raz przyjrzeć się powracającym stale produkcjom. co nowego zagości na poszczególnych antenach?

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 25 do 31 października 2021.

Odwet i historia Borg/McEnroe. Co pojawi się w poniedziałek, 25 października 2021 roku?

W poniedziałek ostatniego tygodnia października, na TV Puls będzie się można zapoznać z Odwetem, historią z 2018 roku z Bruce'em Willisem opowiadającą o desperackiej próbie złapania złodzieja Gabriela. To jednak nie koniec, gdyż fani tenisa będą mogli zobaczyć Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem, filmową prezentację historii jednego z najlepszych tenisistów — Szweda Bjorna Borga.

 

Karmazynowemu weselu, towarzyszyć będą Transformersi i... Księgowy. Co będzie można zobaczyć we wtorek 26 października 2021?

We wtorek na ekranach telewizyjnych pojawi się powracający na anteny telewizyjne serial Karmazynowe wesele, któremu towarzyszyć będzie pierwsza odsłona Transformers, a także Księgowy. W tym przypadku poznać możemy Christiana Wolffa, wybitnego matematyka, geniusza oraz... niezwykle skutecznego gangstera!

 

Polowanie na łowcę na TV Puls i Wielki Mike na TVN 7, wyemitowany zostanie w środę, 27 października 21.

W środku przyszłego tygodnia roboczego odbędzie się kolejna emisja Wielkiego Mike'a, znakomitej opowieści o czarnoskórym chłopaku, który dzięki pomocy dobrej kobiety zostaje gwiazdą footballu amerykańskiego. Na TV Puls zagości natomiast Polowanie na łowcę, historię z Nicolasem Cage'em rozgrywającą się na Alasce, gdzie dochodzi do przerażających zbrodni!

 

Zmierzch, Szefowa czy genialni Nietykalni. Co zagości w czwartek, 28 października?

Już w najbliższy czwartek na ekranach telewizyjnych zagości Szefowa, zabawna komedia o piekielnie bogatej bizneswoman, której historia towarzyszyć będzie kolejnej emisji Zmierzchu. Romantyczna opowieść o wampirach, dostępna będzie na Polsacie. Na TV Puls natomiast będziemy mogli poznać Nietykalnych, wyśmienitą historię o niemalże całkowicie sparaliżowanym milionerze oraz niezwykłym opiekunie z Senegalu.

 

Dziedzictwo krwi i Sposób na teściową. Co warto zobaczyć w piątek, 29 października 2021 roku?

Już w najbliższy piątek w telewizji ponownie wyemitowany zostanie klasyczny Sposób na teściową, czyli klasyczną opowieść z Jennifer Lopez i Jane Fondą o próbie przekonania do siebie matki ukochanego. Na wspomnianym TV Puls natomiast ujrzeć będzie można Dziedzictwo krwi z Diego Luną oraz Melem Gibsonem, historią o byłym więźniu, który stanie w obronie siedemnastoletniej córki.

 

 

 

Sobota, 30 października 21 r. zapowiada się bardzo mocno!

30 października na Polsacie będzie się można zapoznać z najgorszym filmem z serii Thor - Thor. Mroczny świat. Są jednak lepsze wieści tego dnia, gdyż na TV Puls wyemitowany zostanie Rocky 3, w którym zmierzyli się ze sobą Rocky Balboa oraz słynny Clubber Lang. To jednak nie koniec, ponieważ na TVN 7 powróci... Mumia Powraca! Opowieść z Brendanem Fraserem, Arnoldem Vosloo oraz... The Rockiem!

 

 

Co zakończy tydzień... od 25 do 31 października 2021 roku?

Ostatni dzień października wypełniony został powracającymi premierami, widzowie będą mogli przypomnieć sobie 41 dni nadziei, historię o miłości brytyjskiego żeglarza oraz młodej amerykanki. Na drugim kanale TVP ujrzeć będziemy mogli Niezwyciężonego, inspirującą historię o Jeffie Baumanie, ofierze zamachu na maraton w Bostonie z 2013 roku. Na TVP Kultura natomiast widzowie będą mogli zapoznać się z Małymi kobietkami z 1994 roku. Na antenie stacji TV Puls zagości Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, średnioprzyjętej opowieści z Jackiem Sparrowem. Fani wspomnianego już The Rocka będą mogli ujrzeć go w akcji na TVN 7 za sprawą emisji filmu San Andreas. Fani serialu Szadź będą mogli ujrzeć jeszcze 3. odcinek 2 sezonu za pośrednictwem TVN-u,

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.