Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 4 do 10 października 2021 roku

Data: 2021-10-04 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Początek października w telewizji wiąże się mocno z pojawieniem się szeregu ciekawych filmów, które podbijać będą ekrany w domach w trakcie coraz bardziej chłodnych wieczorów. Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu od 4 do 10 października 2021 roku?

Obrazek w treścifot. Victoria_Borodinova z Pixabay 

  • W dniach od 4 do 10 października 2021 roku w telewizji zaplanowane zostało wiele ciekawych filmów.
  • Na antenach licznych stacji telewizyjnych nie zabraknie zarówno klasyków i niedawno wydanych produkcji!
  • Sprawdźcie także koniecznie najciekawsze premiery kinowe od Premiery Netflixa w październiku 2021. Co zobaczyć?.

Jesień to nie tylko nowa porcja seriali oraz produkcji z niższego segmentu cenowego, to także doskonała okazja, aby jeszcze raz przyjrzeć się powracającym stale produkcjom. co nowego zagości na poszczególnych antenach?

Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje telewizyjne w dniach od 4 do 10 października 2021.

Chyłka-Inwigilacja w towarzystwie Skazany na piekło i Francuski numer. Co pojawi się w poniedziałek, 4 października 2021 roku?

W ten poniedziałek odbędzie się emisja 4 odcinka Chyłka-Inwigilacja, natomiast to nie koniec doznań, ponieważ na ekranach pojawi się chociażby Skazany na piekło, amerykańska opowieść o mężczyźnie wysłanemu do więzienia rosyjskiego, gdzie trafia przez nieprawdziwe oskarżenie. Nie zabraknie również polskiego Francuskiego numeru, historii o biznesmanie, pragnącym odzyskać swojego mercedesa ze strony młodej dziewczyny, poragnącej udać się do Paryża.

 

Ostatnia misja. Co będzie można zobaczyć we wtorek 5 października 2021?

We wtorek na TVN 7 będzie można zobaczyć Ostatnią misję, klasyka z 1999 roku opowiadającego o emigrancie z Francji, który kryje swoją prace dla francuskiego wywiadu, nastawioną na zrealizowanie usunięcia niebezpiecznego dla Francji biznesmena.

 

Ukryte piękno na TVN 7, wyemitowany zostanie w środę, 6 października 21.

Na wspomnianej antenie w środę oficjalnie odbędzie się emisja Ukrytego piękna, historii z Willem Smithem, opowiadajacej o dramacie ojca, którego życie rozpada się po śmierci ukochanej córeczki.

 

Agent i pół okaże się hitem w czwartek, 7 października?

W czwartek po latach spotkają się dwaj przyjaciele z liceum, którzy w Agent i pół, zajmą się specjalnym, tajnym śledztwem wypełnionym strzelaninami, pościgami oraz gangsterskimi zmaganiami!

 

Dziennik Bridget Jones i Kula w łeb pragną bardziej trafią na ekrany w piątek, 8 października 2021 roku?

8. października 2021 roku oficjalnie w telewizji ponownie wyemitowana zostanie historia Dziennika Bridget Jones, historii o piękniejącym łabędziu. Nie zabraknie mocnych doznań poprzez Kula w łeb, historii detektywa z Nowego Jorku, stającym z Jamsem Bonomo przeciw słynnemu Keeganowi.

 

 

Sobota, 25 września pełna ciekawych historii!

W najbliższą sobotę, wiedzowie będą mogli ujrzeć historię Złotej damy, Marii Altman uciekającej przed niemiecką zagładów do Stanów Zjednoczonych. Tam chce zawalczyć o prace swojej rodziny, skradzione przez Niemców i ich sojuszników. Władca Pierścieni Dwie Wieże ponownie powraca na ekrany, prezentując jeden z najlepszych filmów Petera Jacksona w historii. Na ekranie pojawi się również Tony Start w Iron Man-ie 1, ponownie zapenaiającym widzom początek całego kinowego MCU.

 

Co zakończy tydzień... od 27 września do 3 października 2021 roku?

Koniec tygodnia rozpocznie John Wick, emerytowany zawodowy morderca, którego spokojne i tragiczne życie, zmusza do ponownego wkroczenia do świata zbrodni.  To jednak nie koniec, ponieważ na TVP 1 wyemitowana została Pozycja obowiązkowa, czyli historia starszych kobiet, które po lekturze Pięćdziesięciu twearzy Grey'a, zdecydują się poddać jakiemuś przystojniakowi!

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Żony Konstancina
Ewelina Ślotała
Żony Konstancina
Potknięcia miłości
Anna Wojtkowska-Witala ;
Potknięcia miłości
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Gdzie śpiewają raki
Delia Owens
Gdzie śpiewają raki
Pokaż wszystkie recenzje