reklama

Dopóki piłka w grze – W poszukiwaniu porozumienia z córką...

Data: 2021-01-14 14:11:01 Autor: tadas

Film Dopóki piłka w grze to to jedna z nowszych historii z Clintem Eastwoodem w roli głównej, prezentująca historię podstarzałego łowcę baseballowych wschodzących gwiazdek, który tym razem wyruszy wraz z córką, z którym będzie się starał odbudować relację. Czy uda im się znaleźć w tych warunkach nową nić porozumienia, rozbitą przez Gusa?

Obrazek w treści

Co ty wiesz o swoim dziadku? to amerykański film z gatunku dramat obyczajowy z 2012 roku w reżyserii Roberta Lorenza.

Dopóki piłka w grze – opis

O czym jest film Dopóki piłka w grze? Gus to niezwykle doświadczony łowca baseballowych talentów, który nie może się pogodzić ze swoją coraz gorszą formą oraz stanem zdrowia. Wciąż wierzy, że jest w stanie znajdować perełki dla zespoły Atlanty Braves. Jego szefowie w to nie wierzą, coraz częściej stawiając na dane statystyczne, aniżeli na klasyczne podejście Lobela. Ten nie chce się poddawać i przed przejściem na emeryturę wyrusza do Karoliny Północnej, gdzie  udaje się wraz ze swoja córką, którą niegdyś porzucił. 

Czytaj także: Warszawskie Targi Książki 2021 odbędą się w czerwcu!

Oboje spróbując odnaleźć utalentowanego gracza, takiego jak Bo Gentry, który ma wielki potencjał oraz niezwykłe problemy, w wyniku których nie może swoich skrzydeł rozwinąć. Jak wspólnie poradzą sobie z kolejnymi kłodami kładzionymi przed nimi?

Dopóki piłka w grze – obsada

Kto wystąpił w Dopóki piłka w grze? W głównej roli występuje Clint Eastwood, znany nam z między innymi takich produkcji jak Władza absolutna, Mściciel, Wyzwanie, Na linii ognia, Przemytnik; Gran Torino o aktorze możecie przeczytać możemy w książce Amerykański buntownik. Życie Clinta Eastwooda.

Czytaj także: Są już pierwsze zdjęcia z planu nowej Plotkary (Gossip Girl)!

U jego boku wystąpili również Chelcie Ross, Raymond Anthony Thomas czy Ed Lauter.

Dopóki piłka w grze – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Dopóki piłka w grze? Emisja telewizyjna odbędzie się w czwartek, 14 stycznia o godzinie 20:30 na antenie telewizji TVN 7. 

Czytaj także: "Dracula: Historia nieznana" - czy Drakula istniał naprawdę?

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Dopóki piłka w grze – opinie

Film Dopóki piłka w grze doczekał się dobrego i bardzo dobrego przyjęcia ze względu na niezłą opowieść, ciekawe zwroty akcji, niezłe dialogi oraz bardzo dobrą grę aktorską, za sprawą której będziemy się świetnie bawić podczas seansu, stojącego na wysokim poziomie.

Czytaj także: "Dom nad jeziorem". Romans w przyszłości

Dopóki piłka w grze – książka

Film Dopóki piłka w grze stanowi scenariuszowe dzieło Randy Browna, który nieźle wypadł ze swojej roli, przy czym nie jest to najlepsza z najlepszych historii. To poziom niezły, przy którym nie zmarnujecie czasu. Być może zdecyduje się zapoznać z książką W grze. Jerzy Brzęczek.

Książkę W grze. Jerzy Brzęczek w niezłej cenie zakupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.