„Dziedzictwo” 3 odc. Yaman grozi Seher bronią! Kolejny odcinek nowej telenoweli już wkrótce!

Data: 2023-03-31 18:05:27 Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Za nami kolejny odcinek serialu Dziedzictwo. Co zobaczymy na ekranie w najbliższy poniedziałek? Przedstawimy streszczenie 3 odc. Dziedzictwa — najnowszej tureckiej produkcji emitowanej na antenie TVP! 

Obrazek w treści „Dziedzictwo” 3 odc. Yaman grozi Seher bronią! Kolejny odcinek nowej telenoweli już wkrótce! [jpg] fot. kadr z 2 odcinka serialu / Legacy on YouTube

Dziedzictwo to nowy serial, który od 30 marca zobaczyć możemy na popularnej Jedynce. Za nami pierwszy pełen emocji odcinek, a także drugi epizod, w którym trochę lepiej poznaliśmy głównych bohaterów. Łez i zwrotów akcji nie zabraknie także w 3 odcinku Dziedzictwa — streszczenie można przeczytać już poniżej! 

Dziedzictwo 3 odc. — streszczenie szczegółowe

Mały Yusuf wciąż nie potrafi zrozumieć, dlaczego w domu brakuje jego matki. Wkrótce chłopiec podsłuchuje rozmowę między Selmą a panią Ikbal, która che opróżnić sypialnię należącą do Kevser. Chłopiec załamuje się pod wpływem tej rozmowy. Kiedy Yaman powraca do domu jest wściekły i postanawia rozmówić się z kobietami. 

Czytaj także: „Langer” – nowa powieść Remigiusza Mroza już wkrótce! 

Seher czuwa w szpitalu, a jednocześnie poszukuje kontaktów do adwokatów, którzy mogliby pomóc jej w odzyskaniu władzy nad siostrzeńcem. W trakcie rozmowy z prawnikiem okazuje się, że koneksje rodziny Yamana są ogromne.

Moja rada dla Pani: „Proszę dać sobie spokój”

– słyszy zrozpaczona Seher. 

Żaden z adwokatów, do których przybywa Seher, nie chce zająć się jej sprawą. Kobieta żali się w szpitalu pani Nadire.  Budzi się ojciec Seher, który wyznaje, że jego marzeniem jest spotkanie się ponowne z wnukiem. Tymczasem dochodzi do męskiej rozmowy między Yamanem a małym Yusufem. Yaman przekonuje swojego bratanka, by był dzielny, a jednocześnie dowiaduje się o planach Seher. Zamierza zapobiec wszelkim ewentualnym pozwom — dlatego też wybiera się na spotkanie z kobietą uzbrojony! 

Zostaw mnie! Zostaw! Pomocy

- krzyczy Seher, która porwana zostaje przez Yamana sprzed szpitala.

Seher ostatecznie trafia do domu Yamana, gdzie spotyka się ponownie ze swoim siostrzeńcem. Mężczyzna chce, by Seher nakarmiła chłopca zupą. Yusuf uświadamia sobie, że jego mama odeszła:

Oni powiedzieli, że mama jest w niebie. Pozostanie tam na zawsze? Nie wróci do nas? 

Yaman nalega, by kobieta nakarmiła chłopca. Seher sprzeciwia się i mówi: 

On nie potrzebuje jedzenia. On potrzebuje teraz miłości. 

Kto naprawdę zabił Kevser w Dziedzictwie? 

Tymczasem do Ikbal powracają wspomnienia związane ze śmiercią Kevser. Okazuje się, że wbrew temu, co twierdziła kobieta — sama przyczyniła się do śmierci Kevser!  Na schodach doszło do kłótni pomiędzy Ikbal a Kevser. 

To koniec. Wszyscy dowiedzą się, jaką jesteś zdrajczynią!

— Wykrzyczała jej w twarz Kevser. 

Okazuje się, że Kevser poznała prawdę na temat Ikbal i chciała zdradzić ją wszystkim domownikom rezydencji, w tym samemu Yamanowi. Podczas szarpaniny, Ikbal zrzuciła ze schodów Kevser. 

Czytaj także: Twoja twarz brzmi znajomo 18 - odcinek 5. Kasia Kołeczek jako Halina Mlynkova!

Seher obiecuje małemu Yusefowi, że nigdy go nie opuści. Nawet jeśli będą zmuszeni mierzyć się z rozłąką — Seher powróci do chłopca. Te wyznania słyszy zarówno Yaman, jak i sama Ikbal, która wycofuj się do rezydencji. Tymczasem Yaman oznajmia: 

Nie wrócisz do tego domu. Nie chcę cię widzieć w promieniu 10 kilometrów od tego domu. 

Ochrona wyprowadza zrozpaczoną Seher z rezydencji. Wszystko obserwuje Ikbal, która w tym samym momencie dzwoni do nieznanej dotąd bohaterki — Zuhul. Dowiadujemy się, że Zuhul to siostra Ikbal, która dopiero przylatuje do miasta. Z rozmowy kobiety wynika, że Seher stanowi zagrożenie dla Zuhul, która - zgodnie z planem Ikbal — ma zostać… przyszłą żoną Yamana! Seher nie jest więc mile widziana w rezydencji, bo zacieśnia się jej relacja z Yusufem. 

Czytaj także: „Asiunia” – powstał film na podstawie książki Joanny Papuzińskiej

Seher dostaje telefon ze szpitala. Kolejne złe wieści docierają do bohaterki. Yusuf senior zmarł. Mężczyzna nie doczekał kolejnego spotkania ze świeżo poznanym wnukiem. W rodzinie Seher szykuje się kolejny pogrzeb, kobieta jest zrozpaczona. W uroczystości nie bierze udział jej siostrzeniec. Tymczasem Yaman coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że Seher może mieć wpływ dla jego siostrzeńca. 

Dziedzictwo — 3 odc. Kiedy w TV? 

Nadchodzący odcinek Dziedzictwa zobaczyć będzie można już w przyszłym tygodniu! 3 odc. Dziedzictwa wyemitowany zostanie na antenie stacji TVP 1 o godz. 16:05. Powtórka trafi do telewizji dzień później bardzo wcześnie rano — po godzinie 5:00. 

Czytaj także: Max Czornyj — kim jest autor książki Inkarnator?

Serial Dziedzictwo zobaczyć można także przez Internet — za pośrednictwem platformy VOD TVP. Co interesujące, kolejne odcinki trafiają na platformę regularnie po emisji w telewizji. 

 

 

Tagi: Dziedzictwo, seriale tureckie,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje