Quantcast

Co nowego na Netflix? Premiery od 1do 9 października 2022 roku

Data: 2022-10-02 10:40:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

W pierwszym tygodniu października Netflix proponuje swoim użytkownikom kolejne filmy i seriale. Sprawdzamy co platforma proponuje swoim widzom na kolejny tydzień. Jakie filmy i seriale debiutują? 

Obrazek w treści Zdjęcie: Netflix

W nadchodzących dniach w telewizji pojawi się wiele nowych produkcji. Widzowie "Jedynki" chętnie oglądają turecki serial Wspaniałe stulecie. Wiemy co zadebiutowało we wrześniu na Disney+ Znamy wrześniową ofertą HBO Max. W serwisie Netflix, który może mieć problemy z jakością, a my wyjaśniamy co może być tego powodem dużą popularnością cieszy się seriale Dahmar Potwór: Historia Jeffreya Dahmera a także Gry rodzinne. Widzowie chętnie oglądają także filmy: Blondynka oraz Lou. Już teraz prezentujemy wam propozycje Netflixa na kolejny tydzień. Nie zapominajcie o premierach kinowych.

Wielka woda (sezon 1) – 05.10.2022

Wielka woda, polski serial dramatyczny, którego akcja rozgrywa się w roku 1997, we Wrocławiu, podczas wielkiej powodzi. Serial skupia się na decyzjach władz i naukowców, którzy muszą podejmować ważne decyzje w obliczu zbliżającej się do miasta wielkiej wody. 

Telefon pana Harrigana - 05.10.2022

Telefon pana Harrigana, film w klimacie horroru, bazujący na opowiadaniu Kinga, jakie można znaleźć w książce o tytule Jest krew.... Historia nastolatka, który zaprzyjaźnia się ze starszym mężczyzną, tytułowym panem Harringanem. Gdy staruszek umiera, chłopak ze zdumieniem odkrywa, że może się z nim komunikować zza grobu, za pomocą telefonu. 

Skok z wysokości – 05.10.2022

Skok z wysokości, włoska komedia romantyczna oparta na książce, której bohaterką jest młoda kobieta cierpiąca na stany lękowe. Pewnego dnia, spełniając ostatnią wolę swojej przyjaciółki dziewczyna będzie musiała zmierzyć się ze swoim lękiem. Ale ma także szansę na miłość. 

Togo - 05.10.2022

Togo, dramat kryminalny, o trzymającej w napięciu, mocnej fabule, który opowiada o nieoficjalnym "parkingowym", który będzie musiał walczyć o swoje życie. Wsystkoe przez narkotykowych dilerów, którzy chcą zmusić go do handlu narkotykami. 

Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera - 07.10.2022

Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera, film dokumentalny, przedstawiający serię rozmów z brutalnymi seryjnymi mordercami. TYm razem serial opowiada historię Jeffreya Dahmera, który dokonywał makabrycznych zbrodni na ciemnoskórych mężczyznach i chłopcach. Na Netfliksie można oglądać serial Dahmar Potwór: Historia Jeffreya Dahmera

Klub północny (sezon 1) - 07.10.2022

Klub północny, amerykański serial grozy, którego akcja rozgrywa się w hospicjum dla młodzieży. Grupka nieuleczalnych młodych ludzi organizuje spotkania o północy, opowiadając sobie o duchach. Umawiają się, gdy jedno z nich umrze, będzie kontaktować się z innymi za grobu. 

Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie - 07.10.2022

Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie, mroczny dramat będący ekranizacją książki o takim samym tytule. Jest to historia nowojorskiej dziennikarki, które wydaje się niemal idealne. Pewnego dnia jest twórca kryminału zmusza ją do zmierzenia się ze swoją przeszłością. 

Starzy ludzie - 07.10.2022

Starzy ludzie, niemiecki horror, którego bohaterką jest młoda kobieta, która wraca do swego rodzinnego domu na ślub swojej siostry. Niedługo później będzie musiała bronić siebie i swoich dzieci przed morderczymi starszymi ludźmi. 

Glitch (sezon 1) - 07.10.2022

Glitch, południowokoreański serial science-fiction i jednocześnie sensacyjny, który przedstawia losy młodej kobiety, która poszukując swego zaginionego chłopaka łączy swoje siły z męczyzną kochającym UFO. Razem odkrywają poważny spisek. 

Andropauza (sezon 1) - 07.10.2022

Andropauza, turecka mroczna czarna komedia, serial którego bohaterem jest mężczyzna po pięćdziesiątce, który ma pierwsze objawy andropauzy. Postanawia zatem zmienić swoje życie i wprowadzić w nie wiele nowości, wpadając w wielkie kłopoty. 

Domek dla lalek - 07.10.2022

Domek dla lalek, filipiński dramat, film oszczędny w środkach, którego bohaterem jest wokalista rockowy. Mężczyzna, który ma na swoim karku wiele życiowych pomyłek i błędów, zamierza się zmienić. Tusza zatem w podróż by odnaleźć swoją córkę. 

Trzy małe kobietki (sezon 1) - 08.10.2022

Trzy małe kobietki, kolejny serial z Południowej Korei, który opowiada historię trzech sióstr, które wiecznie nie mają pieniędzy. Pewnego dnia wplątują się w spisek związany z bogatymi i niezwykle wpływowymi ludźmi. 

W naszym dziale „filmy” znajdziecie wszystkie nowości filmowe. Z kolei w dziale „zapowiedzi filmowe” prezentujemy najciekawsze produkcje, które będziecie mogli obejrzeć wkrótce.  

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje