Geez & Ann – romantyczne indonezyjskie kino na Netflixie

Data: 2021-02-25 08:10:01 Autor: adudek

Trudna miłość postawiona naprzeciw niesprawiedliwości, sprzeciwu rodziny i oszust, motywem przewodnim romantycznej filmowej opowieści o tytule Geez & Ann, która dziś trafiła na platformę Netflix.

Obrazek w treści

Geez & Ann to melodramat pochodzący z dalekiej Indonezji, emocjonalna i wzruszająca historia, kolejna przeznaczona dla nastoletniej części widzów. Co ma do zaoferowania oryginalny film Netflix i produkcja bazująca na powieści? Pora się dowiedzieć!

Geez & Ann – opis filmu 

Film Geez & Ann to jedna z produkcji z dalekiego indonezyjskiego kraju. Produkcja oparta na powieści o przesłaniu romantycznym, dla młodszych odbiorców, tych właśnie także dotyczy.

Bohaterami opowieści jest wspomniana w tytule dwójka ludzi. Ann to wrażliwa, ale i pewna siebie, niezależna nastolatka. Geez to zaś szkolny przystojniak o dość enigmatycznym, wycofanym charakterze.

Czytaj również: Ginny & Georgia – Netflix z kolejnym serialem dla nastolatków

Dwójkę wbrew pozorom nic nie łączących ze sobą osób, scala romans, miłość, która rozkwita, choć pod nogi rzucane są nim kolejne kłody. Ann musi zmagać się z niechęcią rodziców, względem tejże miłości, oszustwami i otaczającą parę nieprawdą. 

Geez & Ann – obsada

Produkcja melodramatyczna w stylu młodzieżowego romansu, którą już dziś możecie oglądać na Netflix, to tytuł z dalekiego kraju, jakim jest Indonezja. Aktorów właśnie z tego kraju zobaczymy w Geez & Ann. 

W roli Ann wystąpiła Hanggini, zaś w roli Geeza - Junior Roberts, znany z filmów Mariposa, Rentang Kisah czy SIN.

Czytaj również: Geez & Ann - opis filmu

Towarzyszą im: Roy Sungkono, Shenina Cinnamon, Ashira Zamita, Amel Carla, Farhan Rasyid.

Reżyserem melodramatu Geez & Ann jest Rizki Balki, zaś autorami scenariusza Cassandra Massardi Adi Nugroho.

Geez & Ann – gdzie obejrzeć?

Film Geez & Ann to kolejna produkcja oryginalna Netflix, dlatego jest dostępna do obejrzenia bezpośrednio na tej platformie streamingowej. Film trafił na nią 25 lutego 2021 roku. 

Gee & Ann – opinie

Geez & Ann to filmowe dzieło, które z pewnością zainteresuje wrażliwszą część użytkowników Netflix. To także dobra odskocznia od klasyki amerykańskiego kina romantycznego i rzucenie nieco światła na filmy z orientalnych krajów.

Czytaj również: My, dzieci z dworca ZOO - serial na podstawie kultowej książki w lutym na HBO GO

Jest to produkcja przeznaczona dla nastolatków, ku młodzieży skierowana o młodych ludziach opowiadająca, więc z pewnością zaciekawi tę grypę społeczną. Film wzruszający, emocjonalny, romantyczny, choć oszczędny w środkach. 

Geez & Ann – książki

Najnowsza oryginalna produkcja Netflixa, jaką jest Geez & Ann to dzieło, której scenariusz został oparty na bestsellerowej powieści Rintika Sedu o tym samym tytule.

Lubiącym historie o miłości, skierowane do młodych ludzi i o uczuciu młodych ludzi mówiące, polecamy książkę Chłopak, który wiedział o mnie wszystko autorstwa Harper Collins.

Książkę „Chłopak, który wiedział o mnie wszystko” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje