Ginny & Georgia – Netflix z kolejnym serialem dla nastolatków

Data: 2021-02-24 08:20:01 Autor: adudek

Dziś na platformie Netflix kolejna premiera i kolejna serialowa produkcja dla młodzieży, wzruszająca, romantyczna, ale i poruszająca nieco kontrowersyjne tematy. Ginny & Georgia w pierwszym sezonie zadebiutowała na Netflix.

Obrazek w treści

Ginny & Georgia to serialowa nowość, romantyczny dramat telewizyjny i produkcja przeznaczona dla młodzieży, w której nie zabraknie wzruszających momentów. Co zatem możecie spodziewać się po najnowszej produkcji Netflixa?

Ginny & Georgia – opis

Serial Ginny & Georgia wpisuje się w standardy produkcji młodzieżowych, nastawionych na relacje matka – córka. Dlatego też bohaterką opowieści serialowej są właśnie matka oraz dorastająca córka.

Opowieść skupia się na piętnastolatce, wiecznie zamyślonej i bardzo poważnej, jak na swój wiek Ginny Miller. Dziewczyna wydaje się być i często czuje się bardziej dojrzała niż jej seksowna i dalej młoda mama, Goergia Miller. 

Czytaj również: Kobieta, która nie potrafiła kochać. Na wieki wieków Pani Amen

Obie od lat uciekają, przenosząc się z miasta do miasta, aż pewnego dnia trafiają do urokliwego miasteczka w Nowej Anglii, gdzie Goergia chce w końcu zostać na stałe, mając nadzieję, że tym razem zdoła zapewnić swojej rodzinie normalne życie.

Z początku wszystko idzie świetnie, ale wkrótce przeszłość Goergii daje o sobie znać, demony przeszłości zaczynają się odzywać. Tym razem jednak młoda matka nie ma zamiaru uciekać. Wręcz przeciwnie, postanawia walczyć.

Ginny & Georgia - obsada

Serial Ginny & Georgia to produkcja amerykańska, komediodramat, w którym znajdziemy momenty pogodne, jak i smutne oraz emocjonalne. W produkcji w rolach głównych zobaczymy Brianne Howey, znaną z filmów: Inny czas, Egzorcysta, XOXO, w roli Georgia Miller; Antonie Gentry jako Ginny Miller, Felixa Mallarda jako Marcus. 

Towarzyszą im:  Sara Waisglass oraz Scott Porter. 

Czytaj również: New Amsterdam - serial medyczny w dwóch sezonach do obejrzenia na Netflix

Producenci wykonawczy serialu są: Debra J. Fisher, Anya Adams, Jenny Daly, Dan March, Holly Hines, Jeffrey Tahler, Sarah Lampert.

Autorami scenariusza zaś: Sarah Lampert, Debra J. Fisher.

Ginny & Georgia – kiedy premiera?

Najnowsza produkcja zrealizowana dla platformy Netflix swoją premierę na Netflixie ma dziś, w całym sezonie. Serial możemy oglądać od 24 lutego od godziny 9:00. 

Ginny & Georgia – ile odcinków?

Serial Ginny & Georgia jest produkcją młodzieżową dostępną na platformie Netflix w całym pierwszym sezonie. Ten składa się z 10 odcinków. Poniżej przedstawiamy tytuły wszystkich epizodów:

  • Ginny & Georgia – odc. 1 - „Ginny & Georgia”;
  • Ginny & Georgia – odc. 2 -  „It's A Face Not A Mask”;
  • Ginny & Georgia – odc. 3 - „Next Level Rich People Shit”;
  • Ginny & Georgia – odc. 4 - „Lydia Bennet's Hundo A Feminist”;
  • Ginny & Georgia – odc. 5 - „Boo, Bitch”;
  • Ginny & Georgia – odc. 6 -  „I'm Triggered”;
  • Ginny & Georgia – odc. 7 - „Happy Sweet Sixteen, Jerk”;
  • Ginny & Georgia – odc. 8 - „Lose Yourself”;
  • Ginny & Georgia – odc. 9 - „Feelings Are Hard”;
  • Ginny & Georgia – odc. 10 - „The Biggest Betrayal Since Jordyn and Kylie”

Ginny & Georgia – sezon 2

Serial Ginny & Georgia dziś ma swoja premierę, a Netflix na razie nie potwierdza pojawienie się sezonu drugiego. Na taką decyzję jest zapewne za wcześnie. To czy sezon 2 się pojawi, zależeć zapewne będzie od zainteresowania serialem.

Czytaj również: My, dzieci z dworca ZOO - serial na podstawie kultowej książki w lutym na HBO GO

Ginny & Georgia – opinie

Najnowszy serial Netflixa o tytule Ginny & Georgia to przede wszystkim produkcja przeznaczona dla nastoletnich widzów. Nowa produkcja młodzieżowa, zainteresuje zapewne takich widzów. Może także zaciekawić użytkowników platformy Netflix, lubiących połączenie komedii i dramatu, lubiące wzruszające wątki fabularne.

Ginny & Georgia – książki

Serial Ginny & Georgia nie jest tytułem bazującym na samodzielnym scenariuszu. Oznacza to, że nie jest inspirowany na żadnej książce. W zamian proponujemy książkę Pocałunek powieść dla młodzieży. 

Książkę "Pocałunek powieść dla młodzieży" można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje