Jak zostać gwiazdą - polska komedia muzyczna dziś na kanale Polsat

Data: 2022-11-24 11:36:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Polska komedia muzyczna, która miała swoją kinową premierę dwa lata temu, pojawiła się także na popularnej platformie steramingowej, o pewnym konkursie muzycznym to dzisiejsza propozycja na wieczór od kanału Polsat.  

Obrazek w treści 

Film zatytułowany Jak zostać gwiazdą i może spodobać się miłośnikom świata muzyki, i muzycznym konkursów, a także zwolennikom polskich produkcji. Co wiemy o filmie? Kto jest jego bohaterką? Czy warto go obejrzeć? Sprawdzamy! 

Jak zostać gwiazdą – opis 

O czym jest film Jak zostać gwiazdą? W tej polskiej komedii muzycznej opowiadającej o poszukiwaniu talentów muzycznych do nowego programu "Music Race", śledzimy losy młodej dziewczyny, znanej jako "Ostra". Pojawia się pewnego dnia na castingu w Rozalinie, gdzie w jury zasiadają: piosenkarz Olo, który nie jest już tak popularny, Ewa znana z social mediów, wokalistka jazzowa Urszula Dudziak. 

Czytaj również: Co oglądać zamiast meczów? Oto propozycje dla niezainteresowanych mundialem!

Okazuje się, że buntownicza dziewczyna to tak naprawdę córka Olo. Podczas nagrań castingowych "Ostra" wywołuje awanturę, sprowokowana przez Olo, a i tym samym trafia do programu. Szybko okazuje się, że ma talent odziedziczony po ojcu. Ale konkurencja nie śpi. 

Jak zostać gwiazdą – obsada 

Kto wystąpił w filmie Jak zostać gwiazdą? Film to produkcja polska, w której znajdziemy znajome twarze. W roli "Ostrej" Katarzyna Sawczuk, zaś w roli jurorów Maciej Zakościelny, Julia Kamińska, Urszula Dudziak i Tomasz Karolak.

Czytaj również: Jak zostać gwiazdą, informacje o filmie - opis

W pozostałych rolach: Anita Sokołowska, Maria Pakulnis, Krzysztof Ibisz i Barbara Wypych. Reżyserem filmu jest natomiast Anna Wieczur-Bluszcz.

Jak zostać gwiazdą – gdzie obejrzeć?

W najbliższym czasie film Jak zostać gwiazdą będziemy mogli zobaczyć w telewizji. Emisja filmu, który miał już swoją premierę w telewizji, nastąpi w czwartek, 24 listopada 2022 roku, na Polsat o godz. 20:10. 

Czytaj również: Kuchenne rewolucje: Bistro 43 300/Bistro u rodziny Gębalskich w Bielsku-Białej

Film jest możliwy do obejrzenia także na platformie Netflix. 

Jak zostać gwiazdą – opinie

Film Jak zostać gwiazdą to produkcja, która spodoba się przede wszystkim zwolennikom filmów polskich, szczególnie tych ze znanymi polskimi aktorami. Znajdą w niej także coś dla siebie widzowie lubiących komedie i filmu muzyczne. 

Czytaj również: Prorok - biograficzny film o kardynale Wyszyńskim już w kinach

Niestety to kolejna rodzima produkcja, która wśród recenzentów zbiera naprawdę niskie oceny, na poziomie trójki na dziesięć, a nawet niżej.

Jak zostać gwiazdą – książka

Film Jak zostać gwiazdą to filmowa opowieść będąca komedią muzyczną, który jednak nie ma swego odpowiednika książkowego. W zamian proponujemy inną książkę, o tytule Jak zostać artystą. Jej autorem jest Jerry Saltz.

Powieść "Jak zostać artystą", wydawnictwa Rebis kupić można poniżej:

Tagi: polskie komedie, muzyczne, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Pokaż wszystkie recenzje