Jesienne czytanie. Książki nawet 35% taniej w Bonito!

Autor: Sławomir Krempa
News - Jesienne czytanie. Książki nawet 35% taniej w Bonito!

Polska jesień uważana jest za najpiękniejszą porę roku i okres, w którym długie wieczory można poświęcić na czytanie ulubionych książek. A jest w czym wybierać, bo jesień to również czas największych premier wydawniczych!

Aby pomóc Wam w wyborze najciekawszych pozycji książkowych, księgarnia Bonito.pl przygotowała promocję. Od 4 do 17 listopada trwa jesienne czytanie w Bonito.pl! Rabaty sięgają nawet 35% (od cen okładkowych, nadrukowanych).

Ale to nie wszystko! Wraz z marką Verbena, od 7 listopada w naszych punktach odbioru zamówień Bonito.pl rozda 10 000 opakowań ziołowych cukierków. Sok z kwiatów czarnego bzu doskonale wzmacnia odporność tak niezbędną w czasie jesiennej szarugi i zimowych już przymrozków, a dodatkowo – wzbogacony witaminą C – przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Poza tym… któż nie chciałby osłodzić sobie chwil spędzonych przy lekturze w chłodne, często deszczowe dni?

Jak zawsze gwarantowana szybka realizacja zamówień, tania wysyłka lub bezpłatny odbiór osobisty w jednym z aż 20 punktów odbioru w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie! W promocji m.in. najnowsze książki Camilli Lackberg, Dana Browna, Andrzeja Maleszki, Carlosa Ruiza Zafona, Reginy Brett, Katarzyny Michalak, Remigiusza Mroza czy... Toma Hanksa. Tu naprawdę nie ma na fo czekać

-> Skorzystajcie z promocji w księgarni Bonito.pl!

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Dom bez klamek
Jędrzej Pasierski
Okładka książki - Dom bez klamek
Kwiaty Boga. Prawdziwe historie
wybór Małgorzata Kotwica
Okładka książki - Kwiaty Boga. Prawdziwe historie
Ognisty krzyż
Diana Gabaldon
Okładka książki - Ognisty krzyż
Pieśń odkupienia
Lynn Austin
Okładka książki - Pieśń odkupienia
Dzienniki Nikki. Królowa dramatu
Rachel Renee Russell
Okładka książki - Dzienniki Nikki. Królowa dramatu
Pokaż wszystkie recenzje