Jesienne czytanie. Książki nawet 35% taniej w Bonito!

Autor: Sławomir Krempa
News - Jesienne czytanie. Książki nawet 35% taniej w Bonito!

Polska jesień uważana jest za najpiękniejszą porę roku i okres, w którym długie wieczory można poświęcić na czytanie ulubionych książek. A jest w czym wybierać, bo jesień to również czas największych premier wydawniczych!

Aby pomóc Wam w wyborze najciekawszych pozycji książkowych, księgarnia Bonito.pl przygotowała promocję. Od 4 do 17 listopada trwa jesienne czytanie w Bonito.pl! Rabaty sięgają nawet 35% (od cen okładkowych, nadrukowanych).

Ale to nie wszystko! Wraz z marką Verbena, od 7 listopada w naszych punktach odbioru zamówień Bonito.pl rozda 10 000 opakowań ziołowych cukierków. Sok z kwiatów czarnego bzu doskonale wzmacnia odporność tak niezbędną w czasie jesiennej szarugi i zimowych już przymrozków, a dodatkowo – wzbogacony witaminą C – przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Poza tym… któż nie chciałby osłodzić sobie chwil spędzonych przy lekturze w chłodne, często deszczowe dni?

Jak zawsze gwarantowana szybka realizacja zamówień, tania wysyłka lub bezpłatny odbiór osobisty w jednym z aż 20 punktów odbioru w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie! W promocji m.in. najnowsze książki Camilli Lackberg, Dana Browna, Andrzeja Maleszki, Carlosa Ruiza Zafona, Reginy Brett, Katarzyny Michalak, Remigiusza Mroza czy... Toma Hanksa. Tu naprawdę nie ma na fo czekać

-> Skorzystajcie z promocji w księgarni Bonito.pl!

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wszechświaty
Leonardo Patrignani
Wszechświaty
Poszukiwana
Sophie McKenzie
Poszukiwana
Święta dobrych życzeń
ks. Jan Twardowski
Święta dobrych życzeń
Chłopak z Francji
Hilary Freeman
Chłopak z Francji
Pokaż wszystkie recenzje