Katie Holmes w ekranizacji bestsellerowego... poradnika!

Autor: Slk
News - Katie Holmes w ekranizacji bestsellerowego... poradnika!

Katie Holmes zagra główną rolę w kinowej adaptacji fenomenu wydawniczego - Sekretu Rhondy Byrne. To już druga próba ekranizacji książki - za pierwszą odpowiedzialna była sama autorka, a film nie cieszył się raczej przesadną popularnością. 

Sekret jest jednym z siedmiu praw, decydujących o osobistym sukcesie. Fragmenty Sekretu odnaleźć można w ustnie przekazywanych opowieściach, literaturze, religiach i filozofiach, istniejących na przestrzeni wielu wieków. Po raz pierwszy jednak wszystkie kawałki Sekretu złożono w całość, niesamowitą rewelację, zdolną zmienić życie każdego, kto po nią sięgnął. Dzięki tej książce nauczycie się, jak wykorzystać Sekret w każdym aspekcie swojego życia, by zdobyć szczęście i pieniądze, trwając przy tym w dobrym zdrowiu i przyjaźni dla wszystkich. Sekret zawiera mądrości współczesnych nauczycieli - mężczyzn i kobiet, którzy dzięki niemu mogą teraz opowiadać o swoich własnych niezwykłych dokonaniach: przezwyciężaniu nieuleczalnych dolegliwości, zwalczaniu życiowych przeszkód i osiąganiu tego, co dla wielu wydaje się niemożliwe.

Holmes zagra matkę trójki dzieci, która zatrudnia pewnego człowieka, by ten pomógł jej w remoncie domu. Gdy poznają się lepiej, mężczyzna wyjawia jej wyznawaną przez siebie filozofię życiową, zaprezentowaną właśnie na łamach książki Byrne. Wspólnie odkryją, jak Wszechświat pomaga ludziom w realizacji ich najskrytszych pragnień. Nie wiemy jeszcze, kto będzie partnerował gwieździe, wiemy natomiast, że reżyserem filmu będzie Andy Tennant, specjalizujący się raczej w pogodnych komediach romantycznych („Dorwać byłą", „Hitch"). 

 

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński
Okładka książki - Drogowskazy
Zadry
Dominik Rutkowski
Okładka książki - Zadry
Świat kupek
Terry Pratchett
Okładka książki - Świat kupek
Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Katarzyna Terechowicz
Okładka książki - Ekoświrek. Bajka ekologiczna
Pokaż wszystkie recenzje