Nasz nowy dom - odcinek 253. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć?

Data: 2021-11-25 11:05:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Program "Nasz nowy dom", rozrywkowy program z gatunku reality show, emitowany już w kolejnych sezonach na kanale Polsat, prowadzony przez dziennikarkę telewizyjną Katarzynę Dowbor, dziś pojawi się na kanale w kolejnym odcinku. 

Obrazek w treści

Program "Nasz nowy dom" ,a na celu zmieniania ludzkiego życia, niesienie pomocy, poprzez remontowanie mieszkań i domów znajdujących się często w strasznym stanie. Od wielu sezonów prowadzi go Katarzyna Dowbor. Zmienione domy, które często nie nadawały się do mieszkania, w ciągu kilku dni zyskują nowe życie. Czas realizacji zadania jest jednak ograniczony, ale pomysły i zapał do pracy, nieograniczony. Sprawdźmy jaki dom tym razem wyremontuje ekipa programu? 

Nasz nowy dom: odcinek 253 – opis 

W kolejnym odcinku ekipa programu "Nasz nowy dom" udaje się do nowego miasteczka. Tym razem program realizowany jest w Piaskach, gdzie mieszka samotnie wychowująca syna Mikołaja pani Magdalena, która jakieś czas temu odeszła ze związku, w którym oboje doświadczali przemocy. 

Czytaj również:  Nasz nowy dom - odcinek 252. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć?

Chłopiec, ze względu na traumatyczne doświadczenia wymaga terapii i swojego spokojnego miejsca. Niestety rodzinie pomieszkuje w kuchni, u rodziców pani Magdy. Ich własny dom niestety nie nadaje się do zamieszkania, bowiem nie jest wyremontowany. Wtedy w pomocą przychodzi Katarzyna Dowbor i ekipa programy "Nasz nowy dom". 

Nasz nowy dom - odcinek 253 - kto prowadzi program?

Program Nasz nowy dom miał swoja premierę osiem lat temu i doczekał się już aż szesnastego sezonu. Od początku prowadzi go dziennikarka i prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor. Nie bierze jednak czynnego udziału w remontach, a jedynie przedstawia uczestników, ich życie, a także z nimi rozmawia. Remontów dokonuje wykwalifikowana ekipa, na której czele stoją architekci. Zmiany w nowym domy wprowadzają Martyna Kupczyk, Artur Witkowski i ekipa budowlana.

Czytaj również: Nasz nowy dom - odcinek 251. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć?

Bezpośrednim zleceniem prac i planowaniem kolejnym remontów, podejmują się fachowcy, który często nie mają łatwego zadania, w przed nimi piętrzy się mnóstwo problemów i ograniczenia czasowe.  Wspierani jednak przez doświadczonych architektów, między innymi przez Martynę Kupczyk, świetnie dają radę. Dzięki temu stare domy nabierają nowego życia, a jego mieszkańcy czuja spokój, ulgę i wielką radość. Jednocześnie widzowie mogą  z programu czerpać inspirację, nie tylko na polu budowlanym, ale także związanym z dekorowaniem wnętrz.   

Nasz nowy dom - odcinek 253 - kiedy i gdzie obejrzeć?

252 odcinek programu Nasz nowy dom wyemitowany zostanie w Polsacie w najbliższy czwartek, 25 listopada 2021. o godzinie 20:05.

Osoby nie posiadające w domach anteny telewizyjnej również mogą obejrzeć program Nasz nowy dom.  Kolejne odcinki produkcji pojawiają się również na platformie ipla.pl.

Czytaj również:  Nasz nowy dom - odcinek 250. Co się wydarzy, gdzie i kiedy obejrzeć?

Poprzednie odcinki programu można obejrzeć także na PolsatGo. 

Nasz nowy dom - książka

"Nasz nowy dom" to autorski program Katarzyny Dowbor. Dziennikarka i prezenterka jest autorką książki, w której opsuje swoje życie, ciepło domowego środowiska i drogę do zadowolenia i szczęścia. Książka nosi tytuł Apetyt na życie. Znajdziemy w niej także porady dotyczące ogrodu i ciekawe kulinarne przepisy. 

Książkę "Apetyt na życie (Wydawnictwo Buchmann)" można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.