Odwróceni - co wydarzy się w odcinku 4 i 5 serialu TVN 7?

Data: 2022-01-10 10:36:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial Odwróceni emitowany jest ponownie, po wielu latach w polskiej telewizji. Tym razem ta trzymająca w napięciu opowieść wróciła na TVN 7, pojawiając się tam w kolejnych dwóch odcinkach w każdy poniedziałek.

Obrazek w treści

Serial Odwróceni pierwotnie oficjalnie zadebiutował w 2007 roku na. Teraz wrócił do telewizji, tym razem na kanał TVN 7. Tam w każdy poniedziałek możemy obejrzeć pierwszy sezon serialu. Sprawdzamy co wydarzy się w dwóch jego odcinkach. 

Odwróceni odcinek 4 - streszczenie, opis

W kolejny odcinku serialu serialu Odwróceni Blacha jakoś uchodzi z wypadku, ale wkrótce uświadamia sobie, że jego koledzy z gangu domyślają się, że zdradził. Musi zatem zrobić wszystko, by przekonać ich, że to Sikora jest informatorem. Tymczasem komisarz wpada na pomysł, by informator przekazał swoim kolegom, że policjant ma ciężko chore dziecko i potrzebuje pieniędzy, dlatego chce współpracować z mafią. Blacha wspomina także o planowanym nalocie policji na warsztat samochody, gdzie przerabiane są kradzione samochody. 

     Czytaj również: Iluzja wyborów. Recenzja serialu „Behawiorysta”

Małgorzata Marecka zostaje skazana na dożywocie. Po rozprawie samochód sędziny zostaje obrzucony kamieniami. Tymczasem Mnich wybiera się do Ziemi Świętej, by zdobyć alibi. Gdy ten udaje się na wycieczkę, na jego zlecenie zostaje zabitych kilku członków gangu pruszkowskiego, w tym syn Ptaka, przywódcy. 

Odwróceni: odcinek 4 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 4 odcinek Odwróceni? Emisja zaplanowana została na 10 stycznia 2022 roku o godzinie 21:05 na TVV 7.

Czytaj również: Powróćmy do najlepszych muzycznych momentów 2021 roku! – Karnawał z TVP

Odwróceni: odcinek 5 - streszczenie, opis

W kolejnym, piątym odcinku serialu podejrzenia o zamach na gangsterów padają na Mnicha. Podejrzewa go Szybki. Mnich jednak zaprzecza, zaś Ptasiek się mści. Tak zaczyna się wojna gangów Wołomina i Pruszkowa. Tymczasem Gaza pożycza Sikorze pieniądze na leczenie syna, a sędzina Marecka, pod ochroną, udaje się na odpoczynek do Zakopanego, ale ponownie zostaje zaatakowana. 

Czytaj również:  „Światło którego nie widać”: Główną rolę w ekranizacji zagra niewidoma aktorka

Małgośkę w więzieniu odwiedza Mira, dowiadując się o zdradzie. Ta zabiera córkę i przenosi się do swojej matki. W tym samym czasie Sikora udaje się do Zakopanego by zająć się sprawą Mareckiej, odwiedzając Pietruszkę w sanatorium w Rabce. 

Odwróceni: odcinek 5 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Odwróceni? Emisja zaplanowana została na 17 stycznia 2022 roku o godzinie 20:35 na TVN 7.

Odwróceni – książki

Serial Odwróceni to produkcja powstała na własnym scenariuszu. Ale istnieje książka, która powstała na podstawie scenariusza serialowego, która nosi taki sam tytuł, czyli Odwróceni Artura Kowalewskiego. 

Książkę "Odwróceni" (Wydawnictwo Rebis) można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Odwróceni
Artur Kowalewski1
Okładka książki - Odwróceni

Książka na podstawie scenariusza serialu TVN! Ta książka wiedzie czytelnika drogą prowadzącą przez Reguły do Pruszkowa. Na mapie, tam gdzie kończą...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Niebieska nuta
Jan Antoni Homa
Niebieska nuta
Pokaż wszystkie recenzje