Odwróceni - co wydarzy się w odcinku 5 i 6 serialu TVN 7?

Data: 2022-01-17 10:04:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial Odwróceni po latach wrócił do Polskiej Telewizji. Można go teraz oglądać na kanale TVN 7. Pojawia się tam w kolejnych dwóch odcinkach w każdy poniedziałek, w godzinach wieczornych. 

Obrazek w treści

Serial Odwróceni pierwotnie oficjalnie zadebiutował w 2007 roku na. Teraz wrócił do telewizji, na kanał TVN 7. W poniedziałkowe wieczory możemy obejrzeć pierwszy sezon serialu. Sprawdzamy co wydarzy się w dwóch jego odcinkach. 

Odwróceni odcinek 5 - streszczenie, opis

W kolejny odcinku serialu serialu Odwróceni Michał jest podejrzewany o zamach na gangsterów. Te podejrzenia ma Szybki. Mnich zaprzecza, ale nie jest w stanie powstrzymać zemsty jaką szykuje Ptasiek. Tak zaczyna się wojna gangów, między Wołominem a Pruszkowem. Gaza pożycza Sikorze pieniądze, by ten mógł leczyć syna, a sędzina Marecka, pod ochroną, jedzie się na odpoczynek do Zakopanego. Zostaje zaatakowana. 

     Czytaj również:  The Voice Senior 3. Przesłuchania w ciemno. Co wydarzy się w odc. 5 oraz 6 programu?

Małgośkę w więzieniu odwiedza Mira. Ta mówi jej o zdradzie, więc zabiera córkę i przenosi się do swojej matki. W tym samym czasie Sikora udaje się do Zakopanego by zająć się sprawą Mareckiej,. Po drodze odwiedza Pietruszkę w sanatorium w Rabce. 

Odwróceni: odcinek 5 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 5 odcinek Odwróceni? Emisja zaplanowana została na 17 stycznia 2022 roku o godzinie 20:35 na TVN 7.

Czytaj również: Odwróceni - co wydarzy się w odcinku 4 i 5 serialu TVN 7?

Odwróceni: odcinek 6 - streszczenie, opis

W kolejnym, szóstym odcinku serialu Sikora i Gazda prowadzą śledztwo. Zajmują się tym razem sprawą napadu na konwój, za który podejrzewają Małpę. Ten przyznaje się do winy, ale oni wiedzą, że coś ukrywa, że kogoś kryje. Podejrzewają, że sprawców porwania jego synka. Niedługo później znalezione jego ciało, więc Małpa zaczyna mówić, opowiadając, że winien za napad jest Lewar. Dowiadujemy się, że jest on informatorem. 

Czytaj również: Odwróceni - serial kryminalno-gangsterski powrócił do polskiej telewizji

Tymczasem Blacha i jego gangsterzy lecą na Cypr, zaś Cyga ma zająć się biznesem. Ale kiepsko sobie radzi. Mnich wynajmuje zabójcę, który wkłada bombę pod samochód Ptaśka. Tego efektem jest śmierć kierowcy. Sikora, który ma problemy w domu spotyka przypadkiem dawnego kolegę z wojska, Berię. 

Odwróceni: odcinek 6 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 6 odcinek Odwróceni? Emisja zaplanowana została na 17 stycznia 2022 roku o godzinie 21:40 na TVN 7.

Odwróceni – książki

Serial Odwróceni to produkcja powstała na własnym scenariuszu. Ale istnieje książka, która powstała na podstawie scenariusza serialowego, która nosi taki sam tytuł, czyli Odwróceni Artura Kowalewskiego. 

Książkę "Odwróceni" (Wydawnictwo Rebis) można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Odwróceni
Artur Kowalewski1
Okładka książki - Odwróceni

Książka na podstawie scenariusza serialu TVN! Ta książka wiedzie czytelnika drogą prowadzącą przez Reguły do Pruszkowa. Na mapie, tam gdzie kończą...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy