reklama

Odwróceni - co wydarzy się w odcinku 7, 8 i 9 serialu TVN 7?

Data: 2022-01-24 10:03:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial Odwróceni, produkcja z roku 2007, po wielu latach ponownie do obejrzenia w polskiej telewizji, tym razem na kanale TVN 7. Serial oglądamy po kilkach odcinków, w każdy poniedziałek, w godzinach wieczornych. 

Obrazek w treści

Serial Odwróceni pierwotnie oficjalnie zadebiutował w 2007 roku na. Teraz wrócił do telewizji, na kanał TVN 7. W poniedziałkowe wieczory możemy obejrzeć pierwszy sezon serialu. Tym razem sprawdzimy co wydarzy się w trzech kolejnych odcinkach serialu. 

Odwróceni odcinek 7 - streszczenie, opis

W kolejny odcinku serialu serialu Odwróceni dochodzi do strzelaniny, w której ranny zostaje Kowal. Szybki orientuje się, że za zamachami stoi Ptasiek. W akcie zemsty sprowadza z Rosji trzech płatnych morderców. Dochodzi do napadu przez gangsterów na ciężarówkę, która przewozi z Niemiec do Polski papier do produkcji banknotów euro. Generał Potocki jest wściekły i każde Sikorze wykorzystać jego układy z Blachą, by odzyskać skradziony towar. 

     Czytaj również: 

Dochodzi do aresztowania wszystkich gangsterów, którzy zostają zamknięci na 48 godzin. Sikora podejrzewa Berię, zaś Cyga zakochuje się w poznanej w areszcie Ludmile, zaś córka Sikory poznaje chłopaka o imieniu Michał. 

Odwróceni: odcinek 7 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 7 odcinek Odwróceni? Emisja zaplanowana została na 24 stycznia 2022 roku o godzinie 20:35 na TVN 7.

Czytaj również: Odwróceni - co wydarzy się w odcinku 5 i 6 serialu TVN 7?

Odwróceni: odcinek 8 - streszczenie, opis

W kolejnym, ósmym odcinku serialu Beria zostaje zabity, a na miejscu zbrodni Gazda odnajduje breloczek należący do Sikory., chowając go do kieszeni. Córka Sikory, Lidka umawia się na randkę z Michałem i razem idą do klubu. Tam widzi Blachę, który całą noc pije z Sikorą. Zaczynają czuć, że mogą się przyjaźnić.

Czytaj również: Odwróceni - serial kryminalno-gangsterski powrócił do polskiej telewizji

Wkrótce w telefonie Sikory gangster odnajduje zdjęcie Lidki. Odszukuje Michała i dowiaduje się, że ten jest człowiekiem Mnicha, który zlecił mu, by wyciągnął od Lidki informacje o jej ojcu. Blacha nie pozwala, a nawet grozi chłopakowi. Ma nie zbliżać się do Lidki. 

Odwróceni: odcinek 8 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 8 odcinek Odwróceni? Emisja zaplanowana została na 24 stycznia 2022 roku o godzinie 21:40 na TVN 7.

Odwróceni: odcinek 9 - streszczenie, opis

W kolejnym, dziewiątym odcinku serialu Odwróceni śmierć Skalpela źle wpływa na Blachę, który mocno to przeżywa. Pomaga stanąć mu na nogi Szybki. Michał zrywa z Lidką, a załamaną dziewczyna pociesza Pietruszka. Tymczasem Ptasiek zleca, by Ozda napisał oskarżający artykuł, w którym obwinia Blachę o zabicie Skalpela. Pojawiają się oskarżenia innych dziennikarzy, o brak aresztu Blachowskiego. Szybki zostaje zaatakowany w klubie przez Szybkiego.

   Czytaj również: Odwróceni - co wydarzy się w odcinku 4 i 5 serialu TVN 7?

Ale Szybkiemu nie udaje się napaść. Ten się broni, a wkrótce bierze jego syna jako zakładnika, żądając za niego 100 tysięcy euro. Przyjaźń między Sikorą a Blachą wzrasta. Gangster chce by ten pomógł mu wyciągnąć Cygę z aresztu. W zamian zdradza informacje na temat dużego transportu kokainy, zlecenia Michała. Marecka, przypadkowo prawie nie demaskuje Sikory i jego informatora. 

Odwróceni: odcinek 9 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 9 odcinek Odwróceni? Emisja zaplanowana została na 24 stycznia 2022 roku o godzinie 20:35 na TVN 7.

Odwróceni – książki

Serial Odwróceni to produkcja powstała na własnym scenariuszu. Ale istnieje książka, która powstała na podstawie scenariusza serialowego, która nosi taki sam tytuł, czyli Odwróceni Artura Kowalewskiego. 

Książkę "Odwróceni" (Wydawnictwo Rebis) można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Immunitet
Remigiusz Mróz
Immunitet
Witraże
Agnieszka Lis
Witraże
Consilio
Danuta Marć
Consilio
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Czarne Wzgórza
Nora Roberts
Czarne Wzgórza
Jutro pokochamy Rzym
Magdalena Kołosowska
Jutro pokochamy Rzym
Pokaż wszystkie recenzje