Szkoła dla elity powróci w kolejnych odcinkach – Netflix potwierdza 5 sezon

Data: 2021-03-14 12:05:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Nie mamy jeszcze daty premiery czwartego sezonu serialu Netflixa o tytule Szkoła dla elity, a tymczasem Netflix potwierdził zamówienie kolejnego, piątego.

Obrazek w treści

Serial dla młodzieży Szkoła dla elity to cieszący się sporą popularnością hiszpański projekt o młodzieży, dla młodzieży w iście dramatycznej i trzymającej w napięciu akcji. Przedstawiciele platformy Netflix potwierdzili plotki. Serial zyska kolejny, piąty już sezon. 

Szkoła dla elity – będzie piąty sezon

Nie znamy jeszcze daty premiery czwartego sezonu serialu produkcji hiszpańskiej, Szkoła dla elity, produkcji łączącej dramat z thrillerem, a już wiemy, że otrzymamy kolejny sezon. Ten fakt zapewne ucieszy fanów serii. 

Czytaj również: Aktor Szkoły dla elity w nowym serialu – ruszają prace nad Alba

Co przyniesie nowy sezon? Tego oczywiście nie wiemy, gdyż Netflix na razie nie zdradza wątków fabularnych, co zapewne nikogo nie dziwi. Przypominamy, że dalej nie mamy daty premiery sezonu czwartego, który wprowadzi do fabuły wiele zmian. Będą one związane między innymi z zamknięciem wielu serialowych historii i zmianą obsady. Części aktorów już nie zobaczymy w kolejnych odcinkach tej hiszpańskiej produkcji. 

Szkoła dla elity – kiedy 5 sezon?

Plotki o powstaniu kolejnego, piątego sezonu jednak stały się faktem, choć na razie nie mamy potwierdzenia kiedy nowy sezon miałby pojawić się na platformie. O tym oczywiście będziemy informować, a tymczasem zachęcamy do obejrzenie ciekawej filmowej zapowiedzi. W niej to aktorki serialu zapowiadają pojawienie się kolejnych odcinków, już w piątym sezonie. 

Serial w nowych odcinkach to nie tylko nowe, mamy nadzieję trzymające w napięciu wątki, ale i nowa aktorska obsada. Na razie nie znamy szczegółów. 

Szkoła dla elity – o czym serial?

Serial Szkoła dla elity to dramat thriller, który jak na razie dostępny jest w trzech sezonach. Produkcja, której twórcami jest Carlos Montero i Darío Madrona, to opowieść przeznaczona dla młodzieży i wśród takich widzów, bardzo popularna.

Czytaj również: Serial Niewinny – Netflix z ekranizacją kolejnej powieści Harlana Cobena

Historia rozgrywa się w środowisku elitarnej i ekskluzywnej szkoły średniej, do której uczęszczają młodzi ludzie z dobrze sytuowanych, bogatych domów. Pewnego dnia w szkole pojawia się trójka uczniów zupełnie nie pasujących do owej elity. 

Naukę w owej placówce rozpoczynają uczniowie należący do zwykłej klasy robotniczej. Wkrótce w szkole dochodzi do tragedii. 

Szkoła dla elity – gdzie oglądać?

Serial w trzech sezonach dostępny jest na platformie Netflix. Jest to kolejna hiszpańska i kolejna oryginalna produkcja tej właśnie platformy.

Czytaj również: Jezioro marzeń – serialowy hit dla nastolatków z wszystkimi sezonami na Netflix

Szkoła dla elity – książki

Serial jest produkcją powstałą na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje jej książkowy odpowiednik. W zamian proponujemy lekturę książki Wybrani autorstwa C. J. Daugherty'ego, tom 1 cykl Wybrani.

Książkę „Wybrani” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje