reklama

"Przysięga": Erhan i Oya mają ważną wiadomość... Co wydarzy się w 300 i 301 odc Przysięga?

Data: 2020-11-18 13:46:18 Autor: tadas

Przysięga to znany i ceniony w Polsce melodramat z Turcji, emitowany  codziennie w ciągu tygodnia na antenie Telewizji Polskiej. Każdego dnia z wyjątkiem soboty oraz niedzieli możemy obserwować kolejne losy z życia ulubionych bohaterów. Co czeka fanów w odcinkach 300 i 301 odc Przysięga?

Obrazek w treści

Przysięga to popularna turecka telenowela prezentująca losy zmieniającego się grona bohaterów, zmagających się z licznymi problemami.

Przysięga – opis 300 odc

Co stanie się w 300 odc Przysięga? Masal pozostała na noc u Narin i Kemala, czuwających na dziewczynką. Firdevs wrzuca narkotyki do walizki Reyhan, przez co ta może wpaść w wielkie kłopoty....

Yucel zdradza Emirowi co tak naprawdę uczynił. Narin obudziła się przytulona w Kemala. Zafer oraz Emir odnajdują także dysk twardy na którym znajdują się nagrania z monitoringu, ukazującego co zaszło w sklepie jubilerskim.

Czytaj także: "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" - Czas na wielki finał filmowej serii adaptacji!

Talaz zapewnia Cavidan, że ich plan z pewnością się powiedzie, miał za to odpowiedzieć i zadbać o każdy szczegół.  

Przysięga – gdzie obejrzeć 300 odc?

Gdzie można zobaczyć 300 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w środę, 18 listopada na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Netflix stworzy serial na podstawie powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk!

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 301 odc

Co stanie się w 301 odc Przysięga? Reyhan wierzy, że w końcu uda jej się wyjść z więzienia. Narin postanowiła zabrać Masal na zakupy, mając nadzieję, że udaje jej się poprawić nastawienie dziewczynki.

Ta marzy o pięknej sukience, dzięki której będzie mogła zachwycić wszystkich oraz pogodzić się ze swoją przyjaciółką. Odbywa się przeszukanie w celi, gdzie strażniczki odnajdują wspomniane narkotyki.

Czytaj także: Nadchodzi Nowy Świat. „Wieloświat" Anny Sokalskiej

Cavidan jest zawiedziona, ponieważ liczyła, że tym razem jej plan się w pełni zrealizuje. Talaz nie dał sobie jednak z tym rady.

Oya w końcu powraca do domu, mając u swojego boku Erhana, z którym niosą ważną wiadomość....

Przysięga – gdzie obejrzeć 301 odc?

Gdzie można zobaczyć 301 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 19 listopada na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Emir odnajduje kolejne dowody... Co wydarzy się w 299 i 300 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wymyślonych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania problemów.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.