reklama

"Przysięga": Erhan zachowuje się podejrzanie... Co wydarzy się w 301 i 302 odc Przysięga?

Data: 2020-11-19 12:25:49 Autor: tadas

Przysięga to ceniony w Polsce melodramat z Turcji, emitowany w ciągu tygodnia na antenie Telewizji Polskiej. Każdego dnia z wyjątkiem soboty oraz niedzieli możemy obserwować kolejne losy z życia ulubionych bohaterów. Co czeka fanów w odcinkach 301 i 302 odc Przysięga?

Obrazek w treści

Przysięga to popularna turecka telenowela prezentująca losy zmieniającego się grona bohaterów, zmagających się z licznymi problemami.

Przysięga – opis 301 odc

Co stanie się w 301 odc Przysięga? Reyhan wierzy, że uda jej się wyjść wreszcie z więzienia. Narin zdecydowała się zabrać Masal na zakupy, mając nadzieję, że udaje jej się poprawić nastawienie oraz humor dziewczynki.

Ta marzy o pięknej sukience, dzięki której będzie mogła zachwycić wszystkich, jednocześnie godząc się ze swoją przyjaciółką. Odbywa się przeszukanie w celi, gdzie strażniczki odnajdują narkotyki podłożone Reyhan.

Czytaj także: Drugi sezon serialu Mroczne Materie – Czas na podróż do nowego świata!

Cavidan czuje się zawiedziona, ponieważ liczyła, że tym razem jej plan w pełni się zrealizuje. Talaz nie dał sobie jednak z tym rady. Oya powraca do domu, mając u swojego boku Erhana, z którym niesie istotną wiadomość....

Przysięga – gdzie obejrzeć 301 odc?

Gdzie można zobaczyć 301 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w czwartek, 19 listopada na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Netflix stworzy serial na podstawie powieści Katarzyny Bereniki Miszczuk!

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 302 odc

Co stanie się w 302 odc Przysięga? Reyhan powraca do domu, gdzie część rodziny urządza jej wielkie przyjęcie. Cemre również jest na wolności, planując natychmiast przeprowadzenie wielkiej zemsty.

Masal zdradza Narin swoje obserwacje dotyczące zachowania Erhana, kobieta wie że musi o tym powiadomić Oyę i Kemala.

Czytaj także: Serial o Agnieszce Osieckiej zobaczymy w Boże Narodzenie?

Cavidan jest wściekła na Gulsum, chcąc ją wyrzucić z domu, ta ma jednak na nią haka, który zapewnia jej narazie bezpieczeństwo. Niemniej siostra Reyhan otrzymuje telefon od koleżanki, która wpadła w tarapaty.

Oddaje jej dziecko, aby móc przygotować się do ucieczki przed swoim straszliwym mężem....

Przysięga – gdzie obejrzeć 302 odc?

Gdzie można zobaczyć 302 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w piątek, 20 listopada na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Erhan i Oya mają ważną wiadomość... Co wydarzy się w 300 i 301 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wymyślonych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania problemów.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.