"Przysięga": Erhan chce się zemścić na Narin! Co wydarzy się w 303 i 304 odc Przysięga?

Data: 2020-11-23 15:21:55 Autor: tadas

Przysięga to popularny w naszej ukochanej Polsce fabularny melodramat z Turcji, emitowany w ciągu tygodnia na antenie Telewizji Polskiej. Każdego dnia (z wyjątkiem soboty i niedzieli) obserwować możemy dalsze losy z życia ulubionych postaci. Co czeka fanów w odcinkach 303 i 304 odc Przysięga?

Obrazek w treści

Przysięga to znana turecka telenowela prezentująca losy zmieniającego się grona bohaterów, zmagających się z licznymi problemami.

Przysięga – opis 303 odc

Co stanie się w 303 odc Przysięga? Erhan przyniósł zakupione i przygotowane dla Oyi prezenty, próbując w ten sposób pozyskać zaufanie Kemala. Narin ponownie zdradza prawdę z przeszłości, sprawiając, że Oya zamyka się w pokoju. Gulsum ma pod opieką dziecko koleżanki, nie radząc sobie zbytnio z tym zadaniem.

Pomocą jest dla niej Reyhan, która samą swoją obecnością, wskazówkami oraz działaniem okazuje się być ratunkiem. Cemre trafia do kryjówki Talaza, domagając się od niego pomocy.

Czytaj także: "Doktor Strange" - Magia wkracza do filmowego świata Marvela!

Cavidan próbuje przekonać syna, aby ten pozbył się z ich rodzinnego domu dziecka, które wzbudza w niej gniew....

Przysięga – gdzie obejrzeć 303 odc?

Gdzie można zobaczyć 303 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 23 listopada na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2" - Czas na wielki finał filmowej serii adaptacji!

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 304 odc

Co stanie się w 304 odc Przysięga? Sehriye poznała od Oyi całą prawdę o Erhanie i jego przeszłości. Narin nie mogąc wytrzymać, odchodzi z domu, mając nadzieję na przyjęcie jej przez Kemala.

Cavidan podsłuchuje Celala i Gulsum, natomiast Kemal również postanawia się wyprowadzić w rodzinnego domu, co wzbudza wielkie zamieszanie. Sehriye próbuje go przed tym powstrzymać.

Czytaj także: Exodus: Bogowie i królowie – Inne spojrzenie na Mojżesza i Ramzesa

Emir odnalazł swoje dawne łóżeczko, które przez lata dobrze mu służyło, które chciałby przekazać teraz dziecku. Erhan otrzymał wiadomość od Narin, co powoduje że chce się zemścić na niej. Cavidan, nawiązała kontakt z Celalem!

Przysięga – gdzie obejrzeć 304 odc?

Gdzie można zobaczyć 304 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 24 listopada na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Cemre domaga się od Talaza pomocy... Co wydarzy się w 302 i 303 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wymyślonych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania problemów.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.