"Przysięga": Kemal wciąż nie może się pogodzić ze sobą... Co wydarzy się w 304 i 305 odc Przysięga?

Data: 2020-11-24 13:08:53 Autor: tadas

Przysięga to cieszący się sporym uznaniem w Polsce fabularny melodramat turecki, emitowany w ciągu tygodnia na antenie Telewizji Polskiej. Każdego dnia (wyjątkiem są soboty i niedzieli) obserwować możemy dalsze losy z życia ulubionych postaci. Co czeka fanów w odcinkach 304 i 305 odc Przysięga?

Obrazek w treści

Przysięga to znana turecka telenowela prezentująca losy zmieniającego się grona bohaterów, zmagających się z licznymi problemami.

Przysięga – opis 304 odc

Co stanie się w 304 odc Przysięga? Sehriye poznała w końcu prawdę od Oyi o Erhanie i jego przeszłości. Narin nie jest w stanie wytrzymać tej sytuacji, decydując się na odejście z domu, mając nadzieję na przyjęcie jej przez Kemala.

Cavidan podsłuchuje Celala oraz Gulsum, natomiast Kemal również postanawia się wyprowadzić ze swojego rodzinnego domu, co wzbudza spory chaos. Sehriye próbuje go przed tym powstrzymać.

Czytaj także: "W pogoni za zemstą" – Z zemsty za morderstwo brata...

Emir odnalazł swoje dawne łóżeczko, które chciałby przekazać obecnie dziecku. Erhan otrzymał wiadomość od Narin, wprowadzającą go w niebywały gniew oraz chęć zemszczenia się na niej. Cavidan, natomiast nawiązała bezpośredni kontakt z Celalem!

Przysięga – gdzie obejrzeć 304 odc?

Gdzie można zobaczyć 304 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 24 listopada na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Wyścig śmierci – Wyścig z niezwykle wysoką stawką...

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 305 odc

Co stanie się w 305 odc Przysięga? Suna postanowiła zebrać całą swoją rodzinę, aby móc przekazać jej swoje najnowsze, pozytywne wieści. Narin wyznaje natomiast Sehryie tajemnice ze swojej przeszłości.

Kemal odczuwa, że nie jest w stanie jej wybaczyć, zmagając się wewnętrznie z rozdarciem.

Czytaj także: Black Week na książki. Rabaty w księgarniach

Sehryie chce im pomóc, spoglądając na sytuację z perspektywy małej Masal i jej braku świadomości co się właśnie dzieje. Oya pojawia się w szpitalu, gdzie Narin pragnie zdradzić jej co czuje. Reyhan z Emirem zajmują się dzieckiem Gulsum, poznając swoje nieco inne strony.

Emir odnalazł swoje dawne łóżeczko, które przez lata dobrze mu służyło, które chciałby przekazać teraz dziecku. Erhan otrzymał wiadomość od Narin, co powoduje że chce się zemścić na niej. Cavidan, nawiązała kontakt z Celalem!

Przysięga – gdzie obejrzeć 305 odc?

Gdzie można zobaczyć 305 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można w środę, 25 listopada na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Erhan chce się zemścić na Narin! Co wydarzy się w 303 i 304 odc Przysięga?

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wymyślonych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania problemów.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.