Szkoła dla elity od Netflix – sezon piąty potwierdzony. Doczekamy się szóstego?

Data: 2021-06-22 11:30:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial Szkoła dla elity do jedna z najbardziej popularnych produkcji dla młodzieży, jaką możemy oglądać na platformie Netflix. 

Obrazek w treści

Na Netflix dostępny jest właśnie kolejny, czwarty sezon, wiemy, że piąty został przez Netflix potwierdzony. Pojawiają się zatem pytania, czy jest szansa na sezon szósty?

Szkoła dla elity – nowy sezon

Wiemy, że sezon czwarty jednego z najbardziej popularnych seriali młodzieżowych platformy Netflix, będzie miał swoją kontynuację w sezonie piątym. Przedstawiciele platformy potwierdzili zamówienie nowych odcinków, choć nie wiemy kiedy miałby się na owej platformie pojawić. 

Czytaj również: Szkoła dla elity powróci w kolejnych odcinkach – Netflix potwierdza 5 sezon

Wiele się podczas kolejnych sezonów serialu pozmieniało. Zmieniła się obsada, wielu aktorów odeszło i nie wróciło już w kolejnym, właśnie trwającym sezonie czwartym. I choć prodykcję dotykają poważne zmiany, to popularność jej nie spada. Netflix jest stale zasypywany pytaniami o kolejne sezony. 

Na razie nie znamy daty pojawienia się nowego, piątego sezonu Szkoły dla elity. Netflix nie ogłosił nawet wstępnej jego daty.

Szkoła dla elity – 6 sezon możliwy?

Popularność serialu, zamówienie przez Netflix sezonu piątego, duże nim zainteresowanie, daje nadzieję na nowe odcinki, w kolejnych sezonach. Czy doczekamy się zatem sezonu szóstego?

Tego oczywiście jeszcze nie wiemy. Nie ma takiego potwierdzenia od Netflixa, ale możemy przypuszczać, że znany gigant streamingowy zainteresuje się stworzeniem kolejnego sezonu nowych przygód uczniów elitarnego liceum.

Szkoła dla elity – opis serialu

Serial Szkoła dla elity to produkcja hiszpańska, której bohaterami są uczniowie jednej z szkół, do której uczęszczają uczniowie z dobrych, bogatych domów. W pierwszym sezonie spokój w szkole dla nastolatków wywodzących się z wyższych sfer zostaje zakłócony, gdy do placówki przybywa kilku stypendystów wywodzących się z klasy średniej.

Czytaj również: Szkoła dla elity od Netflix – poznaliśmy datę premiery 4 sezonu serialu. Jest pierwszy zwiastun

Wiemy, że w kolejnym, czwartym już sezonie, który można oglądać na Netflix, wszystko wywróciło się do góry nogami. W szkole pojawiał się zupełnie nowy dyrektor, bardzo surowy. Wraz z nim do placówki trafiają nowi uczniowe - jak się okazuje, jego dzieci! Te zmiany przyniosą w życiu Samula, Guzmana i Andera spore zmiany! 

Szkoła dla elity - gdzie zobaczyć wszystkie sezony?

Szkoła dla elity to niezwykle popularna produkcja. Gdzie można jednak zobaczyć wszystkie sezony serialu? Warto zwrócić uwagę na to, że Szkoła dla elity to produkcja oryginalna Netflixa, dlatego też to właśnie na tej platformie zobaczyć można wszystkie odcinki dotychczasowych sezonów serialu.

Czytaj także:  TOP 10 seriali młodzieżowych na Netflixie

W przeciwieństwie do Riverdale czy serialu Lucyfer, wraz z pojawieniem się nowego sezonu Szkoły dla elity, Netflix publikuje tego samego dnia wszystkie odcinki serialu. Nie trzeba zatem czekać co tydzień na dodanie kolejnego odcinka produkcji.

Obecnie serial Szkoła dla elity dostępny jest już w czterech sezonach na platformie Netflix. 

Szkoła dla elity 4 sezon – opinie o serialu

Szkoła dla elity to produkcja, która znajduję się ciągle w Top 10 Netfliksa, obecnie jest jak właśnie z sezonem czwartym.

Czytaj również: Szkoła dla elity: Krótkie historie – cztery specjalne odcinki z premierami na Netflix

Ten może przypaść do gustu nie tylko fanom poprzednich sezonów, ale także widzom lubiących produkcje dramatyczne, zrealizowane w konwencji sensacyjnej, trzymającej w napięciu.

Zmiany w życiu znanych już widzom bohaterów, ale również wprowadzenie do produkcji zupełnie nowe postaci sprawia, że kolejny sezon Szkoły dla elity to ponownie dobra zabawa.

Szkoła dla elity – książki

Serial Szkoła dla elity jest produkcją przeznaczoną dla młodzieży, która ma swój książkowy odpowiednik, o tytule Szkoła dla elity. W głębi klasy, której autorką jest Abril Zamora.

Książkę Szkoła dla elity. W głębi klasy można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
W głębi klasy
Abril Zamora0
Okładka książki - W głębi klasy

Do ekskluzywnej prywatnej szkoły trafiają uczniowie z biednych dzielnic. Zderzenie dwóch światów, różnica kultur, nieuczciwa konkurencja, nieszczęśliwa...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy