Ucieczka z piekła – w samym środku krwawej rewolucji

Data: 2021-09-13 11:18:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kina akcji o trzymającej w napięciu fabule, niczym w klasycznych thrillerze, proponuje na poniedziałkowy wieczór Telewizja Puls. Film nosi tytuł Ucieczka z piekła i zobaczy w niej hollywoodzkich aktorów.

Obrazek w treści

Film Ucieczka z piekła nie jest może produkcją najnowszą, ale także nie goszczącą w polskiej Telewizji często. Dziś pokaże ja jeden z kanałów. Co wiemy o filmie? Co możemy się po nim spodziewać. Czy warto mu poświęcić ponad godzinę naszego czasu?

Ucieczka z piekła – opis filmu 

Film Ucieczka z piekła, znany jako No escape, to thriller akcji produkcji tajlandzko-amerykańskiej. Poznajemy w niej pewną rodzinę, która znalazła się w nieodpowiednim miejscu, o nieodpowiednim czasu. Pewnego dnia, Jack Dwayer otrzymuje propozycję pracę w południo-wschodniej Azji. Godzi się na to, uznając wraz z żoną, że będzie to dla nich i ich dwóch córeczek nowe życie. Po przybyciu do hotelu, on i żona Annie ignorują pierwsze sygnały tego, że w mieście, w którym mieszkają, źle się dzieje.

Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 10 do 17 września 2021 roku

Gdy na ulicach wybucha krwawa rewolucja, giną ludzie, a Jack znajduje się właśnie daleko od hotelu, z pomocą przychodzi mu tajemniczy Anglik, o imieniu Hammond. Jego wsparcie, przyda się bardzo, by opuścić piekło, w jakim się wszyscy znaleźli. 

Ucieczka z piekła – obsada filmu

Jak już nadmienialiśmy, Ucieczka z piekła to film, w którym oprócz aktorów z Tajlandii, których zwyczajnie nie znamy, pojawiają się także znane gwiazdy Hollywood. W roli Jacka - Owen Wilson, którego możemy oglądać w takich filmowych produkcjach jak: Polowanie na druhny, Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun, Loki, Cudowny chłopak czy serii Noc w muzeum.

W roli jego żony zobaczymy Lake Bell, znaną z filmów: Własnym głosem, Sex Story, Co się zdarzyło w Las Vegas, To skomplikowane. W roli Hammonda zaś Pierce Brosnan, którego z pewnością kojarzymy z takich hitów jak: Mamma Mia!, Autor widmo, Jutro nie umiera nigdy, GoldenEye.

W pozostałych rolach: Claire Geare, Sterling Jerins, Thanawut Dum Kedsaro, Chatchawai Kamonsakpitak, Sahajak Boonthanakit, Tanapol Chuksrida.

Czytaj również: Ucieczka z piekła, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest John Erick Dowdle, mający na swoim koncie takie produkcje jak: Diabeł, Jako w piekle, tak i na Ziemi, Kwarantanna.

Ucieczka z piekła – gdzie obejrzeć film

Film miał swoją premierę w roku 2015. Dziś, czyli ww poniedziałek, 13 września 20221 roku, zostanie pokazany na kanale TV Puls.

Powtórka filmu w sobotę, 18 września o godzinie 0:05, także na TV Puls. 

Film jest aktualnie dostępny także na TVP VOD. 

Ucieczka z piekła – opinie o filmie

Film może spodobać się widzom lubiącym kino pełne akcji, szybkich, dramatycznych. Znajdą dla siebie także coś Ci, którzy lubią produkcje z dreszczykiem, czyli klimatyczne, trzymające w napięciu thrillery. Produkcje warto obejrzeć także ze względu na aktorską obsadę. 

Czytaj również: „Miasteczko Salem” – kolejna adaptacja książki Kinga. Do obsady dołączają nowi aktorzy

Jest to film zbierający bardzo dobre oceny. Widzowie i recenzenci chwalą akcję, która rozpoczyna się na samym początku filmu i trwa aż do ostatniej jego minuty. 

Ucieczka z piekła – książki

Film Ucieczka z piekła to produkcja bazująca na autorskim scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Ucieczka z piekła : pamiętnik satanisty.

Książkę „Ucieczka z piekła : pamiętnik satanisty” można kupić taniej poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Oszukany czas
Kinga Tatkowska
Oszukany czas
Szukając nadziei
Adrianna Klara Kłosińska
Szukając nadziei
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Pani z wieży
Magdalena Wala
Pani z wieży
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Bez opamiętania
Paulina Wysocka-Morawiec
Bez opamiętania
Pokaż wszystkie recenzje