Quantcast

"Wspaniałe stulecie": odcinki 185-189 na TVP 1! Sprawdź, co wydarzy się w serialu 

Data: 2023-01-23 11:07:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Wspaniałe stulecie, niezwykle popularne turecka telenowela emitowana jest w kolejnych odcinkach zarówno na TVP 1, jak i na TVP Kobieta. Sprawdzamy co wydarzy się w odcinkach od 185 do 189, jakie będziemy mogli obejrzeć w tym tygodniu na TVP 1. 

Obrazek w treści

W tym tygodniu na kanale "Pierwszym" Polskiej Telewizji będziemy mogli obejrzeć kolejne odcinki serialowej opowieści. Sprawdzamy co wydarzy się w kolejnym pięciu odcinkach. Na jakie intrygi możemy liczyć? Jakie niespodzianki przygotowali twórcy serialu? Co się wydarzy? 

Wspaniałe stulecie – odcinki serialu na TVP 1 od 23.01.2023 

W nowym tygodniu, od 23 stycznia 2023, w kolejnych odcinkach, jakie będą miały swoją emisję na TVP 1 Hürrem dowiaduje się, że ktoś rzucił na nią, zaś ona sama podejrzewana jest o zniknięcie sułtanki Hatice Wkrótce Hürrem dowiaduje się, kto stoi za chęcią zabicia jej. Co jeszcze czeka nas w kolejnych odcinkach serialu Wspaniałe stulecie

     Czytaj również: Wspaniałe stulecie - gdzie oglądać?

Wspaniałe stulecie odc. 185 – opis

Hürrem czuje się bardzo źle, ma zwidy, nie może spać. Nigar mówi jej, że ktoś rzucił na nią urok. Wychodzi na jaw, że złoto należące do Ibrahima gdzieś znika. Rozpoczynają się poszukiwania zlecona przez sułtana Sulejmana. Hatice dalej nie może wrócić do pałacu, a Rüstem odnajduje list miłosny Mihrimah do Bali beja. Pełny opis odcinka znajdziecie w tym miejscu. Odcinek wyemitowany zostanie w poniedziałek, 23.01.2023 o godzinie 14:00. 

Wspaniałe stulecie odc. 186 – opis

Sułtanka Szach sądzi, że to Hürrem stoi za dziwnym zniknięciem Hatice. Od tego pomysłu odwidzi się sułtan, twierdząc, że Hatice się zabiła. Ale Hatice wraca do pałacu. Jest w złym stanie. Aby dowiedzieć się więcej na temat 186 odcinka, warto przeczytać ten wpis.  Odcinek zobaczymy na TVP 1 we wtorek, 24.01, o godzinie 14:00. 

     Czytaj również: Winnice miłości - co wydarzy się w 2 oraz 3 odcinku greckiego serialu z emisją na TVP Kobieta?

Wspaniałe stulecie odc. 187 – opis

Hürrem wciąż czuje się fatalnie, dręczą ją koszmary. Już wie, a przynajmniej się domyśla, że ktoś rzucił na nią urok. Chce dowiedzieć się kto i po co. Tymczasem sułtanka Mihrimah poznaje prawdę o liście miłosnym. Pełny opis tego odcinka znajdziecie w tym miejscu. Odcinek zobaczymy na TVP 1 w środę, 25.01, o godzinie 14:00. 

Wspaniałe stulecie odc. 188 – opis

Hürrem dowiaduje się, że to Fahriye próbowała ją zabić i robiła to na zlecenie sułtanki Hatice. Bali bej prowadzi śledztwo w sprawie zamordowanego strażnika bramy. Nowym zostaje sprzyjający Szach Mercan aga. Więcej szczegółów na temat tego odcinka znajdziecie tutaj. Odcinek zobaczymy na TVP 1 w czwartek, 26.01, o godzinie 14:00.

     Czytaj również: Pierwsza miłość - 3542 i 3543 odcinek - jakie są dalsze losy bohaterów?

Wspaniałe stulecie odc. 189 – opis

Rüstem pasza odkrywa gdzie może być ukryte zaginione złoto Ibrahima paszy. Wraz z Hürrem zamierzają pogrążyć Hatice. Spisek się jednak nie udaje, bo przeszkadza im jej siostra oraz niczego nie świadomy Bali bej. Opis ostatniego odcinka tego tygodnia znajdziecie w tym miejscu. Odcinek zobaczymy na TVP 1 w piątek, 27.01, o godzinie 14:00.

Wspaniałe stulecie - książki

Serial Wspaniałe stulecie to turecka produkcja, która bazuje na prawdziwych wydarzeniach, a niektóre postacie żyły w rzeczywistości. Serial oparty jest na książce o władcy sułtanie Sulejmanie. Koniecznie sprawdźcie książkę Sulejman II Wspaniały. Jest to powieść autorstwa Jerzego Łątka.

Książkę Sulejman II Wspaniały, wydawnictwa Bellona można kupić taniej:

Tagi: seriale tureckie, wspaniałe stulecie, telenowele, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie
André Clot0
Okładka książki - Sulejman Wspaniały i jego wspaniałe stulecie

Sulejman Wspaniały, osmański sułtan okryty największą chwałą, napełniał trwogą Europę przez blisko pół stulecia. W kilka lat poprowadził swoją armię...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Tamten utracony świat
Alina Staneczek
Tamten utracony świat
Jeden dzień
Katarzyna Rygiel
Jeden dzień
Nagual Julian
Robert Noble
Nagual Julian
Stitchrays. Moda na szydełko
Paula Palczewska; Oliwia Palczewska
Stitchrays. Moda na szydełko
Złociejowo
Katarzyna Ryrych;
Złociejowo
Lwów
Mirek Osip-Pokrywka
Lwów
Przebudzeni
Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Przebudzeni
Spadek nieboszczyka
Iwona Mejza
Spadek nieboszczyka
Pokaż wszystkie recenzje