Zdjęcia do dwóch pierwszych odcinków serialu Władca Pierścieni Amazon Studios, zakończone

Data: 2021-03-14 11:10:01 Autor: adudek

Mamy miłą wiadomość dla czekających na serialowy hit, jakim ma szansę zostać produkcja Amazon Studios o tytule Władca Pierścieni. Zakończyły się zdjęcia do dwóch pierwszych odcinków.

Obrazek w treści

Prace na planie oczekiwanej serialowej produkcji, trwają. Wiemy, że zakończyły się zdjęcia do dwóch odcinków, o czym na Instagramie poinformował ich reżyser, J.A. Bayona.

Serial Władca Pierścieni – zdjęcia do dwóch odcinków zakończone

Serial Władca Pierścieni od Amazon Studios, mający być flagową produkcją platformy Amazon Prime Video, tak jak wszystkie seriale i filmy, nie uniknął pandemicznych przesunięć. Praca na planie wielokrotnie była wstrzymywana, a aktorzy znikali z planu. 

Czytaj również: Wznowiono zdjęcia na planie nowego serialu "Władca Pierścieni"

Tymczasem za pośrednictwem Instragramu, hiszpański reżyser, pracujący przy pierwszych dwóch odcinkach Władcy Pierścieni w serialowej wersji, właśnie się zakończyły. Trzeba zaznaczyć, że reżyser zajął się tylko dwoma pierwszymi odcinkami serialu. Resztę wyreżyserują już inni twórcy. J.A. Bayona napisał:

To moje ostatnie zdjęcie w Nowej Zelandii. Nie mam słów, by podziękować tej niezwykłej ziemi i jej cudownym mieszkańcom za to, jak mnie przyjęli przez te półtora roku.

Serial Władca Pierścieni – opis fabuły 

Serial Władca Pierścieni, bazujący na powieści J.R.R. Tolkiena to produkcja, z która wielu wiąże wielkie nadzieje. Wiemy, że jego akcja rozgrywać się ma w Śródziemiu podczas tak zwanej Drugiej Ery. Ma skupiać się wokół nowych i znanych bohaterów, których kojarzymy zarówno z  książek Tolkiena oraz filmów Petera Jacksona, który ma także swój wkład w ową produkcję. Poradnik jak czytać Tolkiena znajdziecie na łamach naszego serwisu. 

Czytaj również: Obsada oryginalnego „Władcy Pierścieni" powraca!

Z oficjalnych doniesień platformy Amazon wiemy, że przeniesiemy się do opowieści rozgrywającej się tysiące lat przed tymi znanymi z Hobbita czy Władca Pierścieni. Według przecieków, głównym wątkiem fabularnym serialu ma być podobno postać młodego Saurona i wojna między nim a eflami. Więcej na ten temat przeczytacie w w tym miejscu.

Serial Władca Pierścieni – kto zagra w serialu?

Obsada nowej, jakże oczekiwanej produkcji Amazon, Władca Pierścienia, jest już mam znana, choć co jakiś czas do obsady dołączają nowe osoby, nowi aktorzy. 

W serialu z całą pewnością zagra Robert Aramayo, którego możemy oglądać w najnowszej serialowej produkcji od Netflixa, Co kryją jej oczy, a także w filmach Zwierzęta nocy czy Hotel dla samobójców

W produkcji pojawi się także: Morfydd Clark, znana z filmu Pani Bovary, serialu Netflix o tytule Drakula czy filmu Saint Maud; Joseph Mawle, aktor którego możemy oglądać w takich produkcjach jak: Obywatel Jones, Z lasu, Szepty; Markella Kavenagh, znana z produkcji: Piknik pod wiszącą skałą, Płacz, Romper Stomper.

Czytaj również: "Władca Pierścieni" serial Amazon – premiera, opis fabuły, obsada

W obsadzie znaleźli się także:  Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Cordova, Ema Horvath, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers i Daniel Weyman. 

Serial Władca Pierścienia – kiedy premiera?

Ekipa pracująca na planie serialu Władcy Pierścieni przewidywała powrót na plan zdjęciowy w styczniu tego roku. Planuje się także, że serial pojawi się na wspomnianej platformie Amazon Prime Video w tym roku. Czy tak się stanie? O tym zapewne zadecyduje sytuacja pandemiczna, która wielu twórcom filmowym, znacznie utrudnia życie.

Serial Władca Pierścieni – książki

Serial Władca Pierścieni jest produkcją, która czerpie swoje inspiracje zarówno z książek Tolkiena. Trylogię Tolkiena można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Władca Pierścieni. Trylogia
J.R.R. Tolkien (John Ronald Reuel Tolkien)3
Okładka książki - Władca Pierścieni. Trylogia

Trylogia Władcy Pierścieni pierwotnie miała być wydana w formie pojedynczej, gigantycznej wręcz książki, jednakże John Ronald Reuel Tolkien zgodził się...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Orkiestra z Auschwitz
Marcin Lwowski
Orkiestra z Auschwitz
Dzień prawdy
Anna M. Brengos
Dzień prawdy
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Czerwony lotos
Arkady Saulski
Czerwony lotos
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Uważaj, czego pragniesz
Anna Szafrańska
Uważaj, czego pragniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Pokaż wszystkie recenzje