Zdjęcia do dwóch pierwszych odcinków serialu Władca Pierścieni Amazon Studios, zakończone

Data: 2021-03-14 11:10:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Mamy miłą wiadomość dla czekających na serialowy hit, jakim ma szansę zostać produkcja Amazon Studios o tytule Władca Pierścieni. Zakończyły się zdjęcia do dwóch pierwszych odcinków.

Obrazek w treści

Prace na planie oczekiwanej serialowej produkcji, trwają. Wiemy, że zakończyły się zdjęcia do dwóch odcinków, o czym na Instagramie poinformował ich reżyser, J.A. Bayona.

Serial Władca Pierścieni – zdjęcia do dwóch odcinków zakończone

Serial Władca Pierścieni od Amazon Studios, mający być flagową produkcją platformy Amazon Prime Video, tak jak wszystkie seriale i filmy, nie uniknął pandemicznych przesunięć. Praca na planie wielokrotnie była wstrzymywana, a aktorzy znikali z planu. 

Czytaj również: Wznowiono zdjęcia na planie nowego serialu "Władca Pierścieni"

Tymczasem za pośrednictwem Instragramu, hiszpański reżyser, pracujący przy pierwszych dwóch odcinkach Władcy Pierścieni w serialowej wersji, właśnie się zakończyły. Trzeba zaznaczyć, że reżyser zajął się tylko dwoma pierwszymi odcinkami serialu. Resztę wyreżyserują już inni twórcy. J.A. Bayona napisał:

To moje ostatnie zdjęcie w Nowej Zelandii. Nie mam słów, by podziękować tej niezwykłej ziemi i jej cudownym mieszkańcom za to, jak mnie przyjęli przez te półtora roku.

Serial Władca Pierścieni – opis fabuły 

Serial Władca Pierścieni, bazujący na powieści J.R.R. Tolkiena to produkcja, z która wielu wiąże wielkie nadzieje. Wiemy, że jego akcja rozgrywać się ma w Śródziemiu podczas tak zwanej Drugiej Ery. Ma skupiać się wokół nowych i znanych bohaterów, których kojarzymy zarówno z  książek Tolkiena oraz filmów Petera Jacksona, który ma także swój wkład w ową produkcję. Poradnik jak czytać Tolkiena znajdziecie na łamach naszego serwisu. 

Czytaj również: Obsada oryginalnego „Władcy Pierścieni" powraca!

Z oficjalnych doniesień platformy Amazon wiemy, że przeniesiemy się do opowieści rozgrywającej się tysiące lat przed tymi znanymi z Hobbita czy Władca Pierścieni. Według przecieków, głównym wątkiem fabularnym serialu ma być podobno postać młodego Saurona i wojna między nim a eflami. Więcej na ten temat przeczytacie w w tym miejscu.

Serial Władca Pierścieni – kto zagra w serialu?

Obsada nowej, jakże oczekiwanej produkcji Amazon, Władca Pierścienia, jest już mam znana, choć co jakiś czas do obsady dołączają nowe osoby, nowi aktorzy. 

W serialu z całą pewnością zagra Robert Aramayo, którego możemy oglądać w najnowszej serialowej produkcji od Netflixa, Co kryją jej oczy, a także w filmach Zwierzęta nocy czy Hotel dla samobójców

W produkcji pojawi się także: Morfydd Clark, znana z filmu Pani Bovary, serialu Netflix o tytule Drakula czy filmu Saint Maud; Joseph Mawle, aktor którego możemy oglądać w takich produkcjach jak: Obywatel Jones, Z lasu, Szepty; Markella Kavenagh, znana z produkcji: Piknik pod wiszącą skałą, Płacz, Romper Stomper.

Czytaj również: "Władca Pierścieni" serial Amazon – premiera, opis fabuły, obsada

W obsadzie znaleźli się także:  Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Cordova, Ema Horvath, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers i Daniel Weyman. 

Serial Władca Pierścienia – kiedy premiera?

Ekipa pracująca na planie serialu Władcy Pierścieni przewidywała powrót na plan zdjęciowy w styczniu tego roku. Planuje się także, że serial pojawi się na wspomnianej platformie Amazon Prime Video w tym roku. Czy tak się stanie? O tym zapewne zadecyduje sytuacja pandemiczna, która wielu twórcom filmowym, znacznie utrudnia życie.

Serial Władca Pierścieni – książki

Serial Władca Pierścieni jest produkcją, która czerpie swoje inspiracje zarówno z książek Tolkiena. Trylogię Tolkiena można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Władca Pierścieni. Trylogia
J.R.R. Tolkien (John Ronald Reuel Tolkien)3
Okładka książki - Władca Pierścieni. Trylogia

Trylogia Władcy Pierścieni pierwotnie miała być wydana w formie pojedynczej, gigantycznej wręcz książki, jednakże John Ronald Reuel Tolkien zgodził się...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Szczęściarz
Marta Dębowska
 Szczęściarz
Pokaż wszystkie recenzje