Okładka książki - Biegnąca z wilkami

Data wydania: 2010-04-01
Kategoria: Psychologia
ISBN: 83-7150-520-5
Dodał/a książkę: ola jastrzab

To niesamowite, że próbowałam czytać tę książkę kilka razy. W różnych momentach życia, ale zazwyczaj w dość skrajnych kiedy to wydawało mi się, że albo spadnę w przepaść albo znajdę siły by przepaść przeskoczyć. Nie przyszło mi jakoś do głowy, że można po prostu odwrócić się od przepaści i w ten sposób uratować resztki siebie. Za każdym razem odkładałam książkę na półkę. Aż do chwili kiedy.... Doszłam w życiu do chwili kiedy to ono samo zadecydowało o moim losie. Natura obdarzyła mnie wielką tajemnicą która odmieniła moje życie. A po przeczytaniu "Biegnącej w wilkami" wiem, że odmieniła na lepsze. Mądrzejsze i prawdziwsze. A cóż to znaczy? Często bywa tak, że człowiek wiedzie powierzchowny żywot. Można powiedzieć, że po prostu żyje, jakoś się zadomowił i dni mijają mu jeden za drugim, często bywają one do siebie podobne.... kolejny poniedziałek , kolejna niedziela, kolejny tydzień, miesiąc, rok... kolejny tort urodzinowy i kolejne skarpetki pod choinką. "Biegnąca z wilkami" czytana wnikliwie może okazać się wielkim znakiem STOP , znakiem od którego możemy wiele zmienić. To będą dobre zmiany. Można zadać banalne pytanie o to skąd autorka tak wiele o mnie wie? Bo czytając książkę ma się wrażenie , że czyta się o sobie. Kobieta zna psychikę kobiety najlepiej, najpełniej. Autorka staje się naszą przewodniczką duchową, naszą podporą i naszym olśnieniem. Moim olśnieniem. Nie lubię polecać komuś jakiegoś produktu, jednak tu zrobię wyjątek. Polecam tę książkę wszystkim mądrym kobietom niezależnie od wieku , wykształcenia, niezależnie od tego kim są i w jakim momencie życia się znajdują. Treść przemawiająca z lektury jest mocna, dogłębna. To treść prosto z duszy kobiety. To nasza wewnętrzna siła i moc, niejednokrotnie mniej lub bardziej umiejętnie zabijana przez złe moce jakkolwiek je nazwiemy. To mądra książka o tym jakie naprawdę jesteśmy i jak bardzo o tym zapomniałyśmy.

Kup książkę Biegnąca z wilkami

Zobacz opinie o książce Biegnąca z wilkami
Drogowskazy
Wiktor Osiatyński