Okładka książki - Grey

Data wydania: 2015-09-10
Kategoria: Inne
ISBN: 978-83-7999-450-2
Dodał/a książkę: posredniczkaa

W końcu ją przeczytałam, oddałam i tęsknić nie będę :) To ta sama historia, Ci sami bohaterowie lecz opowiedziana przez samego Christiana. Może to zabrzmi dziwnie, ale nie podobało mi się... mimo że 50 twarzy Greya pochłonęłam... Do tej pory postrzegałam Greya jako tajemniczego,bogatego i przystojnego faceta po przejściach,który chciałby być inny, ale nie potrafi... miałam ochotę się nim zaopiekować :) Po przeczytaniu tej książki moje uczucia się zmieniły, odebrałam go jako perwersyjnego kolesia który myśli tylko i wyłącznie o seksie, zawsze, wszędzie i wydawało by się... z kimkolwiek... no ale fakt wciąż jest tajemniczy i bogaty :P Miałam nadzieję poznać więcej szczegółów z życia bohaterów, szczególnie myślałam że autorka przybliży trochę postać samego Greya i niestety na nadziejach się skończyło... nie dowiedziałam się zbyt dużo o jego przeszłości. Miło było by przeczytać o czymś czego nie było w pierwszej części, czegoś co mogło by zainteresować... niestety i tu się zawiodłam... Może gdybym nie czytała poprzednich części nie byłabym tak rozczarowana... no ale tego się raczej nie dowiem :D Osobiście niestety nie mogę tej książki polecić... Jedynie okładka mi się podoba :)

Kup książkę Grey

Zobacz opinie o książce Grey