Krew na śniegu

Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 2015-06-17
ISBN: 978-83-271-5339-5
Dodał/a książkę: Febra

Zaskoczyła mnie tak siążka. Do końca (a skończyła się bardzo szybko) zastanawiałam się co czytam - kryminał, opowieść o miłości, rozważanie jak dorosłość ukształtowana jest przez wydarzenia z z dzieciństwa, jak kondycja rodziny wpływa na jednostkę, a przez nią na społeczeństwo. Sam bohater jest pełen sprzeczności - płatny morderca, który pracę swą wykonuje w sposób zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach ale też, gdy potrzeba, z niezwykłą pomysłowością, przy tym jest wrażliwy na krzywdę innych, kochliwy,pieniądze dla niego to nie wszystko, lubi książki ale ma dysfunkcję utrudniającą ich czytanie. Robi to co robi bo nic innego nie umie, gdyby życie potoczyło mu się inaczej to mógłby być kimś innym, Typowe dla Nesbo fatum dotyka bohatera w pełni. Czy warto po tę książkę sięgnąć? Warto, pod warunkiem, że pozwolimy się autorowi poprowadzić bez odnoszenia się do jego wcześniejszych dzieł. Akcja jest bowiem miejscami brawurowa, zaskakująca i aż prosi się, by na bazie tej opowieści powstał film.

Kup książkę Krew na śniegu

Zobacz opinie o książce Krew na śniegu