Obietnica gwiezdnego pyłu

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2013-11-06
Dodał/a książkę: Anna Iwańska

"Jeszcze kiedy Elle była dzieckiem i bawiła się w astronautkę, nigdy nie odliczała w dół. Zawsze w górę. - To tak, jakbyśmy tkwili w przeszłości, a nasz czas się kończył. Każda chwila to tylko początek czegoś nowego - mawiała." Książka, która trafiła w moje ręce przypadkiem- leżała w bibliotece na stosie z innymi pozycjami, ale kiedy przeczytałam opis z tyłu i zobaczyłam okładkę wiedziałam,że muszę ją przeczytać. Warto było. Książka opowiada wzruszającą historię miłości Matta I Elle. Pewnego dnia niespodziewanie Elle doznaje urazu głowy, który doprowadził do jej śmierci mózgowej. Okazało się jednak, że jest w ciąży. Jej mąż Matt- neurochirurg podjął walkę o to, by Elle nie odłączono od aparatury podtrzymującej życie, by podjęto próbę ratowania ich dziecka. Przeciwko niemu była i rodzina i prawo, gdyż Elle spisała testament życia i nie chciała być sztucznie podtrzymywana przy życiu.Czy fakt, że jest w ciąży daje prawo Mattowi do niezaakceptowania jej woli? Polecam na prawdę warto przeczytać. Jest to książka pełna emocji, płakałam przy niej nie raz. Ciężko się od niej oderwać, skłania do refleksji i na pewno na długo pozostaje w pamięci.

Kup książkę Obietnica gwiezdnego pyłu

Zobacz opinie o książce Obietnica gwiezdnego pyłu
Sankofa. Nie zmarnuj życia
Tomasz Gaj OP, Magdalena Pajkowska
Okładka książki - Sankofa. Nie zmarnuj życia
Elementarz dla rodziców
Jacek Mycielski
Okładka książki - Elementarz dla rodziców
Pensjonat pod Świerkiem
praca zbiorowa