Studium w szkarłacie

Wydawnictwo: Brak danych
Data wydania: b.d
Dodał/a książkę: Zuzanna Popiołek

Jeszcze w 2014 odkryłam serial Sherlock i... zakochałam się :). Obejrzałam wszystkie odcinki. Wcześniej czytałam już np. "Przygody S.H.", słuchałam audiobooka z opowiadaniami... Ale ostatnio w ręce (w czytnik :D) wpadła mi "Wielka księga dokonań Sherlocka Holmes'a" czyli wszystkie powieści i opowiadania o tym detektywie. Pierwsza pozycja którą przeczytałam to właśnie "Studium w szkarłacie". Książka bardzo mi się podobała, tym bardziej że "porównywałam" ją sobie z nowoczesną wersją, czyli pierwszym odcinkiem serialu - "Studium w różu". Gdy skończyłam pierwszą część byłam bardzo zdziwiona, bo myślałam że to już koniec. Przewróciłam stronę dalej, a tam jakaś zupełnie inna historia. Znałam mniej więcej rozwiązanie sprawy z serialu, ale i tak było to dla mnie duże zaskoczenie i rozczarowanie. Dopiero potem, dzięki pomocy innych czytelników z grupy na fb dowiedziałam się, że to nie koniec i że to, co uważałam za kolejne opowiadanie jest właśnie drugą częścią. Ta zabawna przygoda przytrafiła mi się, ponieważ czytałam na czytniku, a nie w wersji papierowej oraz dlatego, że druga część rozpoczynała całkiem nową historię, która dopiero w połowie zaczyna mieć coś wspólnego z całą sprawą :) Podsumowując mimo tych perypetii bardzo miło czytało mi się ową pozycję.

Kup książkę Studium w szkarłacie

Zobacz opinie o książce Studium w szkarłacie