Złamane pióro

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2012-07-11
ISBN: 978-83-7856-008-1
Dodał/a książkę: andzia12

,,Złamane pióro" autorstwa Małgorzaty Marii Borochowskiej swoją fabułą pozytywnie mnie zaskoczyło. Jest to książka, w której aż pełno jest od emocji, miłości, uczuć i magii pomieszanej z fantastyką. A stronę czytałam za strona nie mogąc oderwać się. Historia Emily, młodej kobiety piszącej swoja pierwsza powieść oraz Jacoba- dwojga ludzi których połączyło niezwykłe uczucie wciąga. Bardzo ciekawym zabiegiem zastosowanym przez autorkę jest przeplatanie losów Emily z fragmentami książki- baśniowej i fantastycznej. To właśnie takie połączenie według mnie wpływa na oryginalność i niezwykłość ,,Złamanego pióra". Czytelnik przenosi się w krainę walki z fortepianami, fantastyki. Przypomniało mi to czasy, gdy czytałam ,,Opowieść z Narnii". A ta powieść Emily i magiczna historia stanowi przekaz uczuć i pomost dla związku z Jacobem. Prócz tego ,,Złamane pióro" skłania i do refleksji. Bowiem rozmowy Jacoba i Emily są również na tematy etyczne, moralne i egzystencjalne. Pytań o wiarę, Boga... Tak bogatej w tyle elementów książki nie czytałam już bardzo dawno. Gorąco polecam i cieszę się, że miałam możliwość poznać twórczość Małgorzaty Marii Borochowskiej.

Kup książkę Złamane pióro

Zobacz opinie o książce Złamane pióro