Cień tajnych służb

Data wydania: 2013-06-04
Kategoria: Literatura faktu
ISBN: 978-83-7595-640-5
Dodał/a książkę: Justyna Rychlik

Każdy słyszał o zaginięciu i śmierci Krzysztofa Olewnika, o wyglądającym podejrzanie samobójstwie Andrzeja Leppera czy o tym, że w dziwnych okolicznościach zginęli świadkowie w sprawie zabójstwa Jacka Dębskiego. Ale kto zna szczegóły tych i innych spraw? Odpowiedź brzmi: Dorota Kania. W swojej najnowszej książce opisuje najgłośniejsze przypadki śmierci ludzi z politycznego świata. Odtwarza zarówno całe życiorysy jak i ostatnie dni czy godziny życia ofiar. Szkicuje powiązania z innymi ważnymi osobami i ujawnia sprawy, o których sami zainteresowani na pewno nie mówiliby zbyt chętnie. Nie jestem fanką teorii spiskowych (ani polityki), jednak Kania dzięki temu, że powołuje się na oficjalne dokumenty i archiwa jest bardzo wiarygodna. Książka, pisana w lekko sensacyjnym stylu, wciąga już od pierwszych stron. Lekki język i przystępnie opisywane historie sprawiają, że książkę czyta się błyskawicznie. Książkę polecam szczególnie fanom sensacji i tym, którzy interesują się polityką i historią Polski po 1989r.

Kup książkę Cień tajnych służb

Zobacz opinie o książce Cień tajnych służb