Okładka książki - Czarna owieczka. Moje poczytajki.

Czarna owieczka. Moje poczytajki.

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2007-01-01
Dodał/a opinię: Shi4

Nie za długa, ale bardzo sympatyczna historia małej owieczki, która straciła mamę i oddano ją matce zastępczej - suczce. Owieczka przez to naprała psich zwyczajów. Jak inne opowiadania pana Grabowskiego i to opowiada o świecie zwierząt. Jedyną jego wadą jest długość, bo nim akcja się rozpędziła, już był koniec i aż szkoda było rozstawać się z bohaterami. Całości dopełniają przecudne ilustracje.

Kup książkę Czarna owieczka. Moje poczytajki.

Opinie o książce - Czarna owieczka. Moje poczytajki.

Avatar użytkownika - Laura_S
Przeczytane:2008-05-15, Ocena: 5, Przeczytałam, podstawówka,
Puch kot nad koty
Jan Grabowski0
Okładka ksiązki - Puch kot nad koty

Ciepła, zabawna opowieść o kotach (i innych zwierzakach), z których każdy ma inny charakter: i Puszek, i Czarnuszek, i ich matka - dzika kotka i jej dzieci ... ...

Finek
Jan Grabowski0
Okładka ksiązki - Finek

Przygody pieska o imieniu Finek....

Dobry pies
Rafał Witek