Okładka książki - Krąg mocy

Krąg mocy

Wydawnictwo: Akapit Press
Data wydania: 2010-10-12
Dodał/a opinię: boooklovers

Całkowicie nie wiem co mną kierowało kiedy kupowałam tą książkę.Strasznie słaba.

Kup książkę Krąg mocy

Avatar użytkownika - justa21
justa21
Magiczny krąg mocy   „Mam dziewięć lat i tydzień. Należę do rodziny Sprite`ów, mam trzy siostry i magiczną moc, którą jeszcze nie umiem posługiwać się odpowiedzialnie” -  tak mogłaby przedstawić się Ariel, najmłodsza z sióstr Sprite. Tyle tylko, że nigdy tego nie zrobi, bowiem posiadanie magicznej mocy jest tajemnicą, której ujawnienie grozi utratą nadprzyrodzonych umiejętności.Ariel i jej starsze siostry: rudowłosa trzynastoletnia Flame, Marina i Ash to bohaterki uroczej i spowitej magią historii „Krąg Mocy” z serii „Tajemnica Sióstr Sprite” autorstwa Sheridan Winn. Opowieść, adresowana nie tylko do fanów Harry`ego Pottera, wciąga we wspaniały, choć nieco przerażający świat zaklęć, w którym również istnieją dobrzy i źli, a walka z tymi ostatnimi jest o tyle trudna, że magiczne moce muszą pozostać sekretem.Nam Sheridan Winn zdradza jednak sekret sióstr, wyjaśniając, że moc każdej z nich opiera się na jednym z czterech żywiołów rządzących światem, tj. ogniu, wodzie, ziemi i powietrzu. Flame posłuszna jest moc ognia, dziewczynka umie spopielić bądź roztopić każdą rzecz. Żywiołem Mariny jest woda, a jej moc daje władzę nad każdym płynem. Ash z kolei panuje nad żywiołem ziemi - może na przykład sprawić, że coś zapadnie się pod ziemię, potrafi też znajdować różne przedmioty. Moc Ariel wiąże się z powietrzem, może ona przywołać wiatr i unosić przedmioty.Każdemu żywiołowi w przestrzeni przyporządkowany ...

Opinie o książce - Krąg mocy

Avatar użytkownika - boooklovers
boooklovers
Przeczytane:2016-01-19, Ocena: 1, Przeczytałam, 52 książki 2016, Mam, Przeczytane,
Avatar użytkownika - AMAF12
AMAF12
Przeczytane:2015-07-05, Ocena: 6, Przeczytałam,
Cztery siostry mają magiczne moce.Odkrywają je po dziewiątych urodzinach.Swoich mocy nie mogą używać bezómyślnie.Jch babcia użyła tej mocy bezumyślnie i straciła ją.Mówi im tez że nikt nawet rodzice nie mogą się dowiedzieć że mają moce.Pewnego dnie babcia opowiada o historii w której straciła moce.Ale reszte przeczytajcie sami i wtedy wszystkiego się dowiecie.
Avatar użytkownika - ManicPixieDreamG
ManicPixieDreamG