Okładka książki - Krew tyrana

Krew tyrana

Wydawnictwo: Galeria Książki
Data wydania: 2013-06-05
Kategoria: Fantasy/SF
ISBN: 9788362170692
Liczba stron: 640
Dodał/a opinię: Renata Męczekalska

Ocena: 5.5 (4 głosów)

O wiele lepsza niż część pierwsza. Mnóstwo zwrotów akcji, nieprzewidywalność i coraz większe zaciekawienie-co dalej? Czekam na zamówioną część trzecią! ;)

Kup książkę Krew tyrana

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Opinie o książce - Krew tyrana

O wiele lepsza niż część pierwsza. Mnóstwo zwrotów akcji, nieprzewidywalność i coraz większe zaciekawienie-co dalej? Czekam na zamówioną część trzecią! ;)
Link do opinii
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2016-07-15, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2016, fantastyka, SF,
Minęło 10 lat od kiedy Loethar podbił ziemie Koalicji. W tym czasie Leonel wrasta na młodego mężczyznę, Piven poznaje swoje moce, a ich siostra jest w równoległym świecie. Niestety mroczne siły zaczynają opanowywać Pivena, a brat Loethara po zamordowanej ich matce spróbuje się go pozbyć. Jak się okazuje wiele tajemnic powoli się wyjaśnia, ale też jednocześnie wiele się tworzy. Książka ta jest tak samo napisana jak jej pierwsza część i kusi by sięgnąć po kolejną.
Link do opinii
Avatar użytkownika - roksana85
roksana85
Przeczytane:2015-11-12, Ocena: 5, Przeczytałem, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Księga druga trylogii Valisarów jest lepsza od swojej poprzedniczki. Ale nieznacznie. Postęp fabularny jest niesamowity. Do teraz jestem pod wrażeniem wydarzeń, które miały miejsce. Byłam zaskakiwana na każdym kroku. Całość psuje straszny wizerunek bohaterów, ich nielogiczne i dziecinne refleksje, a także okropne dialogi, nie pasujące mi do niczego.Pomimo wszystkiego polecam. Jeśli ktoś chce sięgnąć po ciekawą powieść fantasy, to trylogia Valisarów będzie dobrym wyborem.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Neila86
Neila86
Przeczytane:2014-10-17, Ocena: 6, Przeczytałam, Fantastyka,
Inne książki autora
Przeznaczenie
Fiona McIntosh0
Okładka ksiązki - Przeznaczenie

Czarujące zakończenie opowieści o Trójcy... Paladyni zjednoczyli się w Sercu Lasu, a Trójca w końcu została ujawniona. Tor i Alyssa znajdują się w niebezpieczeństwie...

Zdrada
Fiona McIntosh0
Okładka ksiązki - Zdrada

W mitach Tallinoru tkwi głęboko zakorzeniona mroczna historia o zdradzie i spustoszeniu - opowieść o potężnym czarnoksiężniku Orlacu, który niegdyś zburzył...

Reklamy