Okładka książki - KTO NAPISZE NASZĄ HISTRORIĘ. OSTATNI ROZDZIAŁ ZAGŁADY WARSZAWSKIEGO GETTA.

KTO NAPISZE NASZĄ HISTRORIĘ. OSTATNI ROZDZIAŁ ZAGŁADY WARSZAWSKIEGO GETTA.

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2010-03-23
Kategoria: Historyczne
Dodał/a opinię: yerba

To niezmiernie ważna książka, szczególnie dla ludzi młodych dla których takie słowa jak getto czy wojna światowa to słowa bez wyraźnego odniesienia, tchnące pustką. Czy można przekazać te obrazy w książce słowami? To jest książka która niesie za sobą według mnie bardzo udana próbę przekazania historii w sposób świeży oraz prawie sensacyjny. Autor stawia wiele trudnych pytań i usiłuje na nie odpowiedzieć. Czy mu się to udaje? W moim mniemaniu jak najbardziej.Myślę że to ważna książka, jedna z tych które są ważne aby zrozumieć przeszłość, a także się z nią rozliczyć.

Kup książkę KTO NAPISZE NASZĄ HISTRORIĘ. OSTATNI ROZDZIAŁ ZAGŁADY WARSZAWSKIEGO GETTA.

Opinie o książce - KTO NAPISZE NASZĄ HISTRORIĘ. OSTATNI ROZDZIAŁ ZAGŁADY WARSZAWSKIEGO GETTA.

Avatar użytkownika - yerba
yerba