Okładka książki - Kulinarne podróże po Chorwacji

Data wydania: 2015-05-13
Kategoria: Kuchnia
ISBN: 978-83-7596-613-8
Dodał/a opinię: szpachela

Ciekawa podróż po Chorwacji i jej smakach. W tej ilustrowanej książce znajdziemy sporo informacji nt. regionów Chorwacji i typowych dla nich potraw. To taki niecodzienny przewodnik, dzięki któremu ja sama przypomniałam sobie cudowne chwile spędzone w Chorwacji i zapragnęłam wejść do kuchni przygotować swoje ulubione chorwackie dania.

Kup książkę Kulinarne podróże po Chorwacji

Opinie o książce - Kulinarne podróże po Chorwacji

Avatar użytkownika - szpachela
szpachela
Przeczytane:2016-01-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2016, Moja biblioteczka,
Wiedza o kulturze. Antropologia kultury. Zagadnienia i wybór tekstów
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wiedza o kulturze. Antropologia kultury. Zagadnienia i wybór tekstów

Podstawowy podręcznik do przedmiotu: wiedza o kulturze, i specjalizacji związanych z kulturą, jak np. animacja kultury. Prezentuje myśl światową i polską...

Wielkie malowanie. Na wsi
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Wielkie malowanie. Na wsi

Barwna seria czterech książeczek, dzięki którym dzieci poprzez zabawę rozwiną umiejętności rysowania i kolorowania. Podróż po czterech Wielkich Krainach...

Dobry pies
Rafał Witek