List w butelce

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2010-03-01
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7359-634-4
Liczba stron: 328
Dodał/a książkę: Natalia Zaczkiewicz

Ocena: 5.08 (52 głosów)

"List w butelce" Nicholas Sparks.

Theresa Osborn wybrała się nad morze ze swoją przyjaciółką i jej mężem. Podczas porannego biegania natknęła się na butelkę. Z początku myślała, że to zwykłe śmieci. Gdy ją podniosła okazało się, że znajduje się w niej list, który został napisany przez Garretta. Po przeczytaniu go była tak wzruszona, że postanowiła go pokazać swojej przyjaciółce i redaktorce naczelnej gazety.

Deanna była tak zachwycona listem, że chciała go opublikować w gazecie. Z początku Theresa nie zgadzała się z tym, jednak po wielu namowach przyjaciółki postanowiła go opublikować. Czytelnicy byli tak zachwyceni historią miłosną Garretta, który pisał do swojej ukochanej Catheriny, że zaczęli wydzwaniać i pisać do Theresy. Dzięki opublikowaniu listu, udało się jej znaleźć inne listy, przez co Garrett ją zaintrygował i chciała go poznać. Z początku uważała to za głupotę, jednak Deanna nie poddawała się i namówiła ją do pojechania, odszukania i poznania tego tajemniczego mężczyzny.

 

Czy Garretta i Therese połączy miłość? A może jednak nie uda się jej go odnaleźć? Odpowiedź jak wiadomo, znajdziecie w książce.

 

Książka jest historią pełną uczuć. Można zobaczyć w niej głęboką miłość do drugiej osoby. Miłość Garretta do Catheriny oraz Theresy do swojego syna Kevina. Poznacie w niej smak zdrady i tego jak niesprawiedliwe jest życie. Ta lektura przeznaczona jest nie tylko dla młodzieży, ale również dla dorosłych i dojrzałych osób, które pragną poznać smak prawdziwej miłości, namiętności i zdrady. Czyta się ją jednym tchem.

 

Kup książkę List w butelce

Zobacz opinie o książce List w butelce
Inne książki autora
Spójrz na mnie
Nicholas Sparks0
Okładka ksiązki - Spójrz na mnie

Nowa powieść króla prozy obyczajowej, który tym razem umiejętnie myli tropy, a zakończenia nie domyśli się nawet wielbicielka powieści detektywistycznych...

I wciąż ją kocham
Nicholas Sparks0
Okładka ksiązki - I wciąż ją kocham

Dzieciństwo Johna Tyree nie należało do łatwych. Gdy okazało się, że świat nie stanie przed nim otworem, zaś szanse na uzyskanie wyższego wykształcenia...

Reklamy