Okładka książki - Serce na temblaku 2

Wydawnictwo: W.A.B.
Data wydania: 2005-05-05
ISBN: 83-7414-093-3
Dodał/a opinię: jagna1978

Zabawne zyciowe perypetie kobiety po przejściach.Judyta kobieta w srednim wieku probuje sobie ulozyc zycie po nieudanym malzenstwie.Jej zycie to pasmo rozterek .Niby silna ale alaba,niby sobie radzi ale jest bezradna.Poznaje faceta i wydaje sie ,ze juz jest gotowa na nowa milosc a tu znowu przytlacza ja mnostwo za i przeciw.Ksiazka opisana w zabawny sposob idealna na poprawe humoru.

Kup książkę Serce na temblaku 2

Opinie o książce - Serce na temblaku 2

Avatar użytkownika - jagna1978
jagna1978
Przeczytane:2016-10-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2016,
Avatar użytkownika - arven1989
arven1989
Przeczytane:2015-09-20, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2015,,
czytadło na relaks wiem, ale nie podobała mi się tak jak "nigdy w życiu" nie śmiałam się już, takie jest życie!
Avatar użytkownika - Barbarka
Barbarka
Przeczytane:2014-11-19, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek 2014,
Bardzo fajna lektura na zimowe wieczory. Podoba mi się i bardzo szybko się czyta. Polecam.
Znając pierwszą część, która była fajnie napisana ma się pewne oczekiwania. No cóż troszkę się rozczarowałam, bo poczułam, że "Serce na temblaku" jakby było pisane troszkę z przymusem wydawcy. Losy Judyty nie są tak barwne jak w piewszej cześci, chociaż książkę czyta się fajnie do poduszki.
Avatar użytkownika - Ina
Przeczytane:2008-01-01, Ocena: 5, Przeczytałam, Czytadła/Literatura kobieca,
Podanie o miłość
Grochola Katarzyna0
Okładka ksiązki - Podanie o miłość

Różne oblicza miłości w opowiadaniach Katarzyny Grocholi, najpopularniejszej autorki literatury obyczajowej, scenarzystki, a już niebawem także producenta...

Osobowość ćmy
Grochola Katarzyna0
Okładka ksiązki - Osobowość ćmy

Ośmioro przyjaciół. Niby znają się jak łyse konie. Niby ... bo cierpią, błądzą, potykają się i upadają zanim po omacku, dojdą do najoczywistszej prawdy:...