Skazani na ból

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2015-10-24
ISBN: 978-83-7942-926-4
Dodał/a książkę: leonia

Książkę wybrałam przypadkowo. Zainteresowała mnie okładka i recenzja . Do tej pory nie miałam okazji natknąć się na tę autorkę.

Głównymi bohaterami  jest dwoje młodych ludzi - Amelia, młoda żydówka pochodząca z dobrego domu, starająca się żyć pod dyktando rodziców i Aleks - skin, który  z całego serca wierzy w tę nacjonalistyczną ideologię... A przy tym zbuntowany, zagubiony,  pełen  sprzecznyc uczuć, wręcz wołający o  zainteresowanie i miłość.

Dwa światy, skrajnie różne od siebie a zarazem splatające się ze sobą.

Po przeczytaniu musiałam ochłonąć.Bardzo dużo emocji i uczuć przetoczyło się przeze mnie podczas czytania.
Autorka porusza wiele istotnych tematów, subkultury, miłość, poczucie przynależności, to, że każdy potrzebuje być kochany. I że pod maską twardziela  może kryć się wspaniały, pełen ciepła człowiek.
Autorka w piękny sposób pokazała, że uczucia mogą być ponad podziałami, że jeżeli dwoje ludzi naprawdę się kocha to są w stanie przezwyciężyć wszystko.
Mimo, że trudno mnie zaskoczyć to autorce udało się to. Takiego zakończenia nie spodziewałam się.

Kup książkę Skazani na ból

Zobacz opinie o książce Skazani na ból
W szpilkach od Manolo
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki -  W szpilkach od Manolo

Komedia, miejscami poważna Kryminał, czasami niepoważny Romans, całkiem serio! Liliana ma trzydzieści pięć lat, kocha koty, wysokie szpilki i swoje auto...

Przebudzenie. Łatwopalni II
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Przebudzenie. Łatwopalni II

"Kiedyś się przebudzisz i dojdziesz do wniosku, że możesz nabrać powietrza w płuca i nie czujesz już tego nieznośnego bólu. Zrozumiesz, że właśnie...