Zeznania Niekrytego Krytyka

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2012-10-15
Dodał/a książkę: karla1214

Powiem szczerze, że gdy za pierwszym razem przeczytałam tę książkę nie byłam zbytnio zachwycona. Wydawało mi się, że niekryty (którego pomimo wszystko jestem ogromną fanką) napisał ją zwyczajnie dla pieniędzy. Była dla mnie za krótka i zbyt chaotyczna. Po prostu nie umiałam odnaleźć głównego wątku. Jednak gdy po paru miesiącach sięgnęłam po nią drugi raz, dopiero wtedy zrozumiałam czego dokonał Niekryty. Po powtórnym przeczytaniu pozycji byłam zachwycona. Zrozumiałam, że Niekryty w swojej książce w bardzo prosty i zarazem charakterystyczny dla siebie sposób pokazał co go dręczy. Ukazał tam swoje historie z dzieciństwa oraz pogardę dla dzisiejszych metod wychowawczych.To zaledwie kilka przykładów z tej książki, nad którymi Maciek dzieli się swoimi poglądami. I bardzo dobrze Maciek ! :D Muszę również wspomnieć, że był rozdział, po którym książkę musiałam na parę minut odłożyć i zastanowić się co tak naprawdę kocham i chcę robić w swoim użyciu. Uświadomiłam sobie, ze Maciek pomimo według niektórych błahego celu spełnił swoje marzenia i nie zwątpił w siebie. Bardzo chciałabym mieć w sobie tyle wiary w siebie co on. Uwielbiam cie Niekryty ! :D

Kup książkę Zeznania Niekrytego Krytyka

Zobacz opinie o książce Zeznania Niekrytego Krytyka