Chłopiec-duch. Prawdziwa opowieść o cudownym powrocie do życia

HISTORIA, KTÓRA WPRAWIA W ZDUMIENIE” Zacznę fragmentem z samej książki „(…) chcą słuchać o chłopcu, który wrócił do życia. Historia ta wprawia ich w zdumienie – i mnie również.” – powiedział Martin główny bohater. Cóż można napisać po jej przeczytaniu? – i „mnie samą również”, zresztą nie zawaham się też napisać, że „każdego, kto ją przeczyta również!”. Co jest takiego niesamowitego w tej książce, że chce się ją czytać aż do ostatniej strony jednym tchem? – to, że jest PRAWDZIWA! Wszystko wydarzyło się naprawdę, te dobre rzeczy i te bardzo złe, przykre, Martin przeżył to naprawdę i dziś może nam o tym opowiedzieć. Książkę czyta się super, krótkie rozdziały opisane w naturalny, prawdziwy sposób co chwilę przenoszą nas w przeróżne sytuacje i wydarzenia, które miały miejsce w przeszłości. O niektórych autor chciałby zapomnieć a inne mógłby opisywać wielokrotnie. Martin normalny chłopak, z normalnej rodziny, raczej nie wyróżniał się niczym pośród swojego rodzeństwa, czy przyjaciół. To właśnie jego spotkała ciężka choroba podczas której niemal wszyscy już go uśmiercili, lekarze, mama, tata (który się nie poddał, ale był bliski rozpaczy) i inni … znajomi i nieznajomi. On sam zapomniał już co to znaczy żyć i funkcjonować jak normalny człowiek. Aż do mementu konsultacji z lekarzami i terapeutami, którzy jednogłośnie ogłosili, że jest on świadomy wszystkiego, co się wokół dzieje. Tak się zaczęła piękna historia, której koniec poznacie w książce – wspaniały happy end, który polecam serdecznie. Martin jest żywym dowodem na cud życia, szczęście, miłość i obecność Boga wokół nas. Gorąco polecam i zachęcam czytelników w każdym wieku !

Informacje dodatkowe o Chłopiec-duch. Prawdziwa opowieść o cudownym powrocie do życia:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2015-09-23
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
ISBN: 978-83-240-2755-2
Dodał/a opinię: Marta Klimek

Zobacz opinie o książce Chłopiec-duch. Prawdziwa opowieść o cudownym powrocie do życia

Kup książkę Chłopiec-duch. Prawdziwa opowieść o cudownym powrocie do życia