Love, Tanya

Tanya Burr to brytyjska videoblogerka, ma 27 lat i prowadzi kanał na YouTubie, gdzie obserwuje ją ponad trzy i pół miliona widzów z całego świata. Tanya stworzyła własną linię kosmetyków oraz napisała książkę, w której opowiada o wszystkim, co dla niej ważne. Dziewczyna na swoim kanale udziela porad dotyczących makijażu, mody i urody. W swojej książce także porusza te tematy. Książka "Love Tanya" jest urzeczywistnieniem marzeń autorki. Burr postanowiła spełnić marzenia. W książce chciała więc pokazać to, co jest dla niej ważne. Udziela tam czytelnikowi kilka przydatnych rad, opowiada o ważnych wydarzeniach ze swojego życia, a także dzieli się świetnymi pomysłami. W tej pozycji znajdziemy wiele ciekawostek czy informacji na temat autorki. "Love Tanya" to rodzaj autobiografii, w której dziewczyna opowiada o swoich sukcesach oraz w jaki sposób je osiągnęła. Książka została podzielona na rozdziały. Na początku autorka opowiada nam o sobie, później o makijażu, modzie, i tak dalej. Wszystko czyta się lekko. Książka pełna jest zdjęć i kolorów. To bardzo modny w naszych czasach poradnik, chociaż książki Tanyi nie nazwałabym stricte poradnikiem, ale co niektórzy mogą go za takiego uważać. Tanya Burr jest sympatyczną, młodą kobietą, która stara się dotrzeć do swoich widzów i przybliżyć im swoją drogę do sukcesu. Książkę Tanyi polecam jej fanom, a także wszystkim, którzy chcą poznać jej historię i dowiedzieć się kilku przydatnych rad.

Informacje dodatkowe o Love, Tanya:

Wydawnictwo: Insignis