Nowy porządek świata. Wszystko rozgrywa się w naszych umysłach

2012 minął, a końca świata jak nie było, tak nie ma. Na pewno? Czy jesteście w 100 % przekonani, że nie zmieniło się zupełnie nic i że nic w waszym otoczeniu się nie dzieje? Cóż, ja w 100 % jestem przekonana, że dzieje się wiele rzeczy, o których się po prostu nie mówi. Dzieje się wszystko to, co teoretycznie powinno zostać poza naszą wiedzą. Ale nie dajcie się omamić. ,,Nowy porządek świata" Mikołaja Rozbickiego to książka, która pokaże Wam, jak bardzo możecie się mylić odnośnie własnego życia na tej planecie. Od dłuższego czasu zostaje realizowany plan elity globalnej, która chce scentralizować władzę. Ale, ale! Jak się okazuje, tutaj chodzi o coś zupełnie więcej. Nie chcę Wam teraz opisywać czym jest NWO (New World Order), ponieważ mogłabym tutaj stworzyć z tego całkiem niezłe wypracowanie, a nie o to chodzi. Nie będę Wam też pisać, jakie plany ma wobec ludzkości globalna elita, bo tego z pewnością dowiecie się, gdy przeczytacie książkę pana Rozbickiego. Powiem Wam tylko tyle... powinniście to zrobić, niezależnie od tego, czy jest to Wasza tematyka, czy nie. NWO dotyczy nas wszystkich, a nie chodzi tylko o to, że jest grupka osób, które po prostu chcą przejąć władzę. Zaufajcie mi, to się dzieje na wielu poziomach, to dotyczy wszystkiego. O Nowym Porządku Świata słyszałam już nie raz, więc nie jest mi to obce. W dużej mierze wiem, co się dzieje i dlaczego, chociaż zanim poznam odpowiedzi na wszystkie moje pytania i tak pewnie sporo czasu minie. W każdym bądź razie niesamowicie miło czytało mi się tę książkę, ponieważ jest ona właśnie wszystkim tym, czego szukałam, jeśli chodzi o NWO. Naprawdę nie spodziewałam się, że otrzymam coś, co idealnie wpasuje się w moje gusta, co idealnie ugruntuje moją wiedzę na ten temat, co sprawi, że jeszcze bardziej otworzę swój umysł... a co więcej! Zmotywuje mnie do działania. Teoretycznie już od jakiegoś czasu staram się robić małe kroczki w przebudzaniu innych ludzi, ale po tej lekturze chyba zacznę to robić intensywniej. Książka jest napisana znakomitym i bardzo przyjaznym językiem, dzięki czemu faktycznie nie ma problemów w zrozumieniu treści. Wszystko jest jasne i klarowne. Podobnie jak przesłanie. Dowiecie się z tej książki na pewno wielu rzeczy, o których do tej pory nie mieliście pojęcia. O części być może gdzieś tam słyszeliście... Wszystko zależy od człowieka, ale uważam, że nawet osoba ,,mocna w tym temacie" powinna do książki zajrzeć. Wiele rzeczy w niej zawartych wydaje się być absurdem, ale ja sama wiem, że jest całkowicie na odwrót. Jestem bardzo zadowolona z objętości tej książki i tego, ile w sobie niesie, chociaż i tak mogłaby być dłuższa i dłuższa... bo ja mogłabym ją czytać bez końca. Naprawdę bardzo wciągnęła mnie jej lektura i wywarła na mnie spore wrażenie, mimo że o pewnych elementach doskonale zdaję sobie sprawę już od kilku lat. Jesteście gotowi otworzyć Wasza umysły i spotkać się z nieznanym? Czy chcecie poznać prawdę? I najważniejsze pytanie - czy jesteście gotowi na to, że Wasz światopogląd może ulec diametralnej zmianie? Jeżeli tak, to zdecydowanie powinniście przeczytać książkę Mikołaja Rozbickiego i bardziej zainteresować się tym, co dzieje się w naszym świecie. No i oczywiście, co możecie z tym zrobić. Książkę polecam każdemu, godna uwagi, wartościowa, motywująca i wciągająca. Dalej usilnie trzymam się tego, że każdy ją powinien przeczytać, więc nie wiem, na co czekacie. Czas się przebudzić! A tak na zakończenie, idealny cytat, którym bym mogła podsumować wiedzę, jaką można wynieść z tej książki... ,,DUCH PANUJE NAD MATERIĄ!" - Jan van Helsing

Informacje dodatkowe o Nowy porządek świata. Wszystko rozgrywa się w naszych umysłach:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2013-04-17
Kategoria: Psychologia
Dodał/a opinię: Sheti

Zobacz opinie o książce Nowy porządek świata. Wszystko rozgrywa się w naszych umysłach

Kup książkę Nowy porządek świata. Wszystko rozgrywa się w naszych umysłach