Planeta grubasów. Jak uciec z pułapki otyłości

"Planeta grubasów" jest książka, która pojawia się w idealnym czasie. Z jednej strony mamy bycie fit, a z drugiej epidemie otyłości. Autorzy pokazują nam wyniki swych badań dotyczących tego drugiego zagadnienia. Dodatkowo ujawiniają również sposoby jakimi kuszą nas koncerny.

Bardzo się ciesze, że wreszcie powstała książka o zdrowym odżywianiu oraz walce z otyłością, która jest potwierdzona badaniami. Otyłość to nie tylko złe odżywianie, to zły tryb życia i złe myślenie. Przyczyny takiego stanu naszego ciała możemy dopatrywać w uwarunkowaniach społecznych oraz psychologicznych. Nie będę się skupiać jednak na szczegółach. Tego musicie dowiedzieć się sami :)

Od lat wiemy, że wielkie koncerty spożywcze tłuczą nas i kuszą. Prześcigają się w pomysłach. Jak się przed nimi chronić? Przede wszystkim trzeba poznać ich metody. W tym pomoże nam właśnie lektura "Planety grubasów". Co wspólnego mają narkotyki z solą, tłuszczem i cukrem? Bardzo wiele! Uzależniają i niszczą organizm. O ile narkotyki robią to wprost, to reszta tych składników robi to po cichu.

Książka jest zbiorem badań, obalania mitów i porad.

Podkreśle jeszcze raz. Cieszę się, że powstała. Każdy powinien ją przeczytać aby zmienić swoje podeście do odżywiania. Niezależnie od jego wagi. Każdy z nas ma w sobie wiele błędnych przekonań w tej kwestii. Czas to zmienić!

Moja ocena: ******

Skala ocen: * nie polecam ** nie moja bajka *** daje radę **** dobra ***** bardzo dobra ****** lotta poleca

Informacje dodatkowe o Planeta grubasów. Jak uciec z pułapki otyłości:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2016-09-23
Kategoria: Poradniki
Dodał/a opinię: Karolina Krakowiak

Zobacz opinie o książce Planeta grubasów. Jak uciec z pułapki otyłości

Kup książkę Planeta grubasów. Jak uciec z pułapki otyłości