Sprzedana: Moja historia

Książka z serii "Moja historia" tym razem poznajemy Sophie. Dziewczyna od dzieciństwa nie ma łatwo, najpierw ojciec- srogi, bez uczuć, znęcający się nad rodziną psychicznie przez co Sophie nie wie czym jest miłość ojca i ma problemy z relacjami z mężczyznami. Dwa związki nie potoczyły się najlepiej w końcu nasza bohaterka daje szansę Kasowi, który jak dotąd był tylko jej przyjacielem. Wycieczka do Włoch gdzie Sophie pojechała odwiedzić ukochanego przeistacza się w koszmar jej życia. Wysłana na ulicę, bita, poniżana i bez drogi ucieczki w dodatku w obcym państwie. Historia jest naprawdę wstrząsająca i porusza ale we mnie wzbudziła skrajne uczucia z jednej strony bardzo ubolewałam nad losem Sophie i współczułam jej z drugiej nie mogłam pojąć niektórych jej poczynań i miałam ochotę krzyczeć: "Co Ty wyrabiasz kobieto". Jeśli książka wzbudza tyle emocji i tak bardzo różnych to uważam, że jest warta przeczytania i chwili uwagi.

Informacje dodatkowe o Sprzedana: Moja historia:

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: 2012-09-24
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Tytuł oryginału: Trafficked: The Terrifying True Story of a British Girl Forced into the Sex Trade
Tłumaczenie: Marcinkowska Alicja, Ratajczyk Ewa
Dodał/a opinię: EratoCzyta