Let Me Love You

Autor: Izunia0003

PROLOG

Zawsze chciałam kochać. Zawsze chciałam być kochana. Myślałam że wszyscy chcą być przez kogoś kochany. Ale każdy się myli...ja też. 

Odkąd pamiętam marzyłam o tym by poznać tego jedynego. Rycerza na białym koniu...Ale marzenia pozostały marzeniami...

Może ja zacznę od przedstawienia się. A więc mam na imię Lake. Lake Iwans. Mam 25 lat. Jestem świeżo po studiach weterynaryjnych. W domu nigdy niczego mi nie brakowało. Mam kochającą rodzinę. Najlepszą przyjaciółkę- Emily. Życie fantastyczne, no nie? Ale jak już wcześniej powiedziałam brakuje mi tej drugiej osoby. 

***

Nigdy nie myślałem jak to jest być kochanym. Jak to jest kochać. Co to jest miłość? Ale pojawiła się Ona i wszystko wywróciło się do góry nogami...Do tej pory moje związki z kobietami były platoniczne. Kolacja-sex-pa. Kolacja-sex-następna. I tak w kółko. Aż poznałem ją..

Nazywam się Josh Coldstone. Mam własną firmę. Tak wiem. Własna firma super, itd. I właśnie dlatego nienawidzę ludzi. Myślą, że wiedzą o Tobie wszystko, a tak naprawdę nie wiedzą o Tobie nic. Ale o tym nie teraz...Moi rodzice są...ok. Kocham ich. Ale nie jestem typem człowieka który okazuje swoje uczucia. A zapomniałem: mam 28 lat i jestem singlem. Moje rodzeństwo-Casper 29 i Asję 26-nabijają się ze mnie z tego powodu. Czy się tym przejmuję? Nie. To chyba tak w skrócie wszystko. 

 

1

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy