Miłość idealna jest genialna!

Autor: SenSibeL

Istotą miłości jest spojżenie, które zsyła uczucie na kochanków. We wspólnym śnie zażywają przyjemności, błąkają się razem trzymając za ręce. Splatając je wyrażają zaangażowanie w swoje uczucie, bliskość i ciepło przepływające przez ich palce. Po rozłące może biec im się chce gdy widzą siebie. Ronią łzy radości i szczęścia jakie ich spotkało. Niczym wilki rozrywające swą ofiarę rzucają się na siebie i dynamicznie lecz intymnie muskają się ustami. To im pomaga, uzdrawia z samootnościw jakiej mogli o sobie tylko myśleć i wspominć piękne chwile spędzone razem. Teraz znów są ze sobą i cieszą się jak małe dzieci.

Dzieci- pieczęć miłości kochanków.

Leżą obok siebie. Na stoliku stoi szampan- pusty. Trunek bogów został spożyty wedle zaistniałej konieczności, stosownej do sytuacji. Aby miłość została przypieczętowana musi dojść do stosunku dwojga kochających się ludzi, dojżałych emocjonalnie, bo czy dzieci mają warunki i chęci by wychowywać wspólne dziecko?! Brzydkie kaczątko, które zostanie odrzucone.

Leżą obok i delikatnie nawzajem się pieszczą. Dotykają opuszkami palców intymnych partii swego ciała, przeżywają moment rozkoszy. Patrzą sobie prosto w oczy niczym w zwierciadło i co widzą? Twarze znajome. Luźna amosfera. Wszystko idzie w dobrą stronę. Lustro a w lustrze odbicie, druga połowa i jedno serce zataczające wielki krąg ufności. Płonące światło silnej woli ale również nadziei..., że łańcuchy więzi pozostaną nierozerwalne na wieki.

Piękna aura zostaje przerwana rzeczywistościa. Obudziłeś się, żyjesz na jawie a to był tylko doskonały sen.

Miłego  dnia :)

1

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy