tCa0bAlXeItLki

Autor: kalwa888

lśniące łzy. K**wa, ja pie***lę. Muszę... Muszę tylko umrzeć, omijać łzy. Jestem chory. Ale nie będę się k**wa leczył!!! Pie***lę leczenie. Jak będę chciał to się ku***sko wyleczę!! KU***A PIE****ONE CHU***WO! Chodź krzysiu... Musimy porozmawiać... Musimy porozmawiać. Spokojnie... Spokojnie... spokojnie... SPOKOJNIE?!! SPOKOJNIE??!!! Wypluj!!! Wypluj!!! AlE dusi mnie w. Klacie. ...
    Kiedyś mieliście w swoim posiadaniu wiedzę. Wiedzieliście, że coś jest ze mną nie tak, a ja tego nie ukrywałem. Ale teraz, próbując mi pomóc, wiedzę tą, własnoręcznie sobie odebraliście. Będziecie myśleć, że wszystko jest ze mną w porządku, ale to będzie tylko wrażenie zewnętrzne. Oczywiście "biorę" tabletki. Kosz już chyba nie ma depresji. Wyleczył się. Policzę tabletki i wszyscy będą szczęśliwi. A ja załatwie dwie sprawy!! Wow!! Wooooowww!!! Jak fajnieeee!!!
    Jak to dobrze, że umiem przybierać różne postacie... W poniedziałek pokażę jej, że jestem ku***sko szczęśliwy! Dzięki tabletkom! Kosz wyzdrowiał i wszyscy są zdrowi!!! HAHAHA!! Czekajcie, gdyż po bejsbol pędzić muszę!!! to cudowne!! 0:45

    tgs 19:7 my theRAPY
    Tabletki! tabletki! bardzo słodziutkie tabletki! Bierzmy je wszyscy i chodźmy na terapię, a wszystko będzie dobrze!! K***a!! Wszyscy potrzebujemy terapii!!! Łykamy tabletki! Terapia! Terapia! Terapia! Ale zajebista terapia! Tabletki! Łykajmy tabletki! Do żołądka!! Pociupciaj sobie! Siemaneczko! Słoneczko! Łykajmy terapię! Wszyscy! No już! Prędzej k***a!! I wszystko będzie dobrze!! AHAHAHAH!!!! Terapia!! Prędzej!! do terapii! Łykaj tabletki! Łykajmy terapię! A potem wczoraj! Rzygaj! Rzygaj! Rzygaj! Więcej terapii! Co jest?!! Łykaj tabletki!! Prędzej!! No... co tam?!! Siemaneczko!! o taak!! I piąteczka!! Zajebista terapia!! Tu nie gryzą!! Tabletki!! Tab  letki!!! TABLETKI!!! hehe... o tak! i chlup! do pyszczka! tableteczka! macie terapię k***a!! I jeszcze! Samochody! Tiry! Broń!! Kuchnia!!! oszaleć można!! Wszędzie terapia!!!!
    Terapia nas otacza!! Tyle terapii w całym mieście, nie widziałem tego # jeszcze... o cholera... o k***a... Śpiewajmy!! Gdyż terapia!! Połykajmy terapię!! Głęboko!! Głłęęęboookoo! I główka!!! Jedziemy!!!
    Pani katarzyna nie pamiętam nazwisko. już za późno zadźwoń jutro się umówimy na... TERAPIIĘĘĘ!!! Dowidzenia
dzieńdobrycześćdobracichujnanocwczorajbardzodobrzeżeniesenale
Itakterapiatodobrotabletkijestemnormalnyboterapia
;pomagaiwtedytabletkizbytsiemaneczko!pociupciaj
krzysiutuniegryząpojajachalewsutyiżołądźjądropsa
kurwajegomaćjedź te tabletki! DOBRA TABLETKA!! DOBRA!! YHM!! SMACZNA TABLETKA!!!
słodkagorzkaztego wszystkiegoczwartekilościowo
wszystkozemnąwporządkutylkozostanęoponąikołem
wszystkozemnąwporządkutylkopojadębusemiwtedy
sptkamgo!wczorajżeniewiemaleprzecież!
(Gdyżbyczyżbypocoku pasikubęc!)
    Wczoraj że nie wiem ale przecież


2932oo7y 4 1240 My SoRRoW

    Nie potrafię żyć. I mam wrażenia. Nie wiem czy są one złe czy dobre, i które są jakie. To wszystko jest zbyt trudne dla mnie. Ale przecież - TERAPIA!!! Chodźcie tu wszyscy, którzy tak bardzo mnie "kochacie" i pomóżcie mi odnaleźć sens życia. Włóżcie mnie w pi****ony kaftanik, nakarmcie tabletkami antydepresyjnymi i wszystko będzie w porządku. A potem pójdę do domu.
    Wczoraj jakoś po południu przyszedł po mnie BiTa i poszliśmy do niego (pomijam inne wydarzenia). Zostałem u niego na całą noc. Nie spałem i o 5:45 poszedłem do domu. Byłem w nim około 6. Zładłem kawałek pizzy i zasnąłem. Bez snów.
    Potem obudziła mnie mama (później) mówiąc, że muszę jechać do miasta na terapię. Wtedy w głowie (zepsutej) zrodził mi się plan. Super facet!!
    Byłem w mieście. Było tam dużo ludzi z plecakami i torebkami. Starzy i młodzi. Co piękne była w nim nawet Żaneta! Ale super faceta psychologa ani śladu!! Gddzież on?!

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy