" BRAK SZCZĘŚCIA"

Autor: DanutaB

NIE BYŁ TO  " ŁATWY CZAS " DLA OBOJGA , ZOSTALI SAMI W SWOIM ŚWIECIE JAK PALEC. BYLI TYMI , KTÓRZY PRÓBOWALI PRZEŁKNĄĆ TAABLETKĘ SAMOTNOŚCI I ZAPOMNIEĆ O NIEJ.

ICH ŻYCIE STAŁO SIĘ KIEDYS UDRĘKĄ , BEZ KO.ŃCA. CIĄGŁE PROBLEMY I TRAGEDIE ICH PODŁAMYWAŁY. NIE POTRAFILI SOBIE WYOBRAZIĆ LEPSZEGO ŻYCIA, GDYŻ NA TAKOWE NIE MIELI ANI CZSASU ANI SZANS.

"JAK WYGLĄDALI? "

JAK MY WSZYSCY , NIEMYLMY SIĘ NIE BYLI BOGAMI. TO CO ICH SPOTKAŁO TO CIĘŻKA PRÓBA CZASU, KTÓRA MIAŁA IM NA NIBY POMÓC.ICH ŻYCIE WYGLĄDAŁO FATALNIE JUŻ OD SAMEGO POCZĄTKU. W KOŃCU CAŁKOWICIE POGUBILI SIĘ W TYM WSZYSTKIM.

GDY NADCHODZIŁ CZAS KOLEJNEJ PRÓBY, ONI NIE CHOWALI GŁOWY W PIASEK JAK STRUŚ CHOWA GŁOWĘ W PIASEK , GDY SIĘ BOI.NIE UCIEKALI RÓWNIEŻ PRZED ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, A TAKOWA ISTNIAŁA.

PEWNEGO RAZU , POSTANOWILI WRÓCIC DO WIARY, ABY TABLETKA BÓLU , SAMOTNOŚCI I CIERPIENIA , NIE BYŁA TAKA WĄTŁA, KWAŚNA, GORZKA. ICH PRZYKŁAD JEST PRZYKŁADEM NA TO , ŻE ŻYĆ MOŻNA I TAK ,MIMO BÓLU, TRAGEDII I WSZYSTKIEGO ZŁEGO CO NIESIE ZE SOBĄ ŻYCIE , TYCH KTÓRYCH LOS NIE SZCZĘDZIŁ.

"  NO , CÓŻ "!

KTOŚ MOŻE POWIEDZIEĆ.

NO TAK , ALE POWYŻEJ ISTNIEJĄ TYLKO SŁOWA.

" CZY SŁOWA ODBIJAJĄ  RZECZYWISTY STAN RZECZY, CZY TEŻ KŁAMIĄ..? "

CHYBA JEDNAK ;EPIEJ PATRZEĆ NA CZYNY, BO TO ONE SĄ ZAWSZE NAJBARDZIEJ UWYDATNIONE.

WRACAJĄC DO NICH.

BYLI PARĄ OD DAWNA ZAKOCHANA W SOBIE.

NIC I NIKT NIE MOGŁO ICH POWSTRZYMAĆ , OD WZAJEMNEJ ADORACJI, KTÓRA BYŁA PEŁNA DOBRA, CIEPŁA I NATURALNEJ MIŁOŚCI.

PRZETRWALI RÓZNE KONFLIKTY, STRASZNE ROZRUCHY, BYLI NAWET TYMI, KTÓRZY NALEŻELI DO TYCH, CO PRZESZLI W ŻYCIU JUŻ PRAWIE WSZYSTKO CO DAŁO SIĘ PRZEJŚĆ W ICH FATALNYM ŻYCIU.

JEDNAK , CZASEM COŚ ICH ŁAMAŁO I STWIERDZALI , ŻE TAK DŁUGO JUŻ NIE MOGĄ ŻYĆ I NIE WYTRZYMAJĄ.

DLATEGO , CHCIELI POMOCY OD INNYCH I JĄ CZASEM , CHOĆ BARDZO NIECHETNIE Z DRUGIEJ STRONY OTRZYMYWALI. TA POMOC JEDNAK  BYŁĄ JEDNOSTKOWA I MAŁA , A TO NIEDOBRZE.

BORYKALI SIĘ RÓWNIEŻ Z BRAKIEM ZROZUMIIENIA , ZE STRONY INNYCH I GŁUPOTĄ LUDZKĄ, KIEDY SIĘ Z NICH ŚMIANO.

" NA KONIEC, TAKA MAŁA REFLEKSJA:

" TA PARA ZAKOCHANYCH W SOBIE LUDZI PRÓBOWAŁA ŻYĆ TAK JAK INNI, ALE MIMO , TEGO PARŁA DALEJ DO KOŃCA, ABY MÓC JAKOŚ ŻYĆ  "."

" DLATEGO BIERZMY Z NICH PRZYKLAD , BY CZUĆ SIĘ I TAK SZCZĘŚLIWYMI NIŻ W ISTOCIE MOŻNA ".

 

 

 

 

1

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy