/achaja--tom-1/174868/pan-lodowego-ogrodu--tom-1/170920/malowany-czlowiek--ksiega-i/240955
Avatar użytkownika - Newoody

Newoody - szuka książki

Witam, to moje pierwsze spotkanie z tą stroną, lecz pewnie zostanę na dłużej. Otóż jestem po dwóch książkach nowego cyklu Brandona Sandersona, który zaczyna się książką pt "Droga Królów". Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony i chętnie zakupiłbym coś podobnego lub równie dobrego. Martina, Tolkiena, Inkwizytora Piekary mam za sobą. Bardzo dziękuję za wszelkie propozycje. Pozdrawiam :)

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
Fantasy/SF Każdy Akceptowalne Akceptowalne

Propozycje

Polecam cykl Ziemiańskiego o Achaji. Książki pisane fajnym, luźnym językiem. Przyjemnie się czyta.

Dzięki! Malowanego człowieka czytałem, obie części, chociaż jak dobrze pamiętam to fabuła nie została zamknięta, Sam cykl bardzo mi się podobał. Dziękuję za przypomnienie. Dawno to czytałem :)

Avatar użytkownika - speedi
speedi

Autor prośby o polecenie książki wybrał tego użytkownika! Zobacz opis książki w naszym serwisie!

Proponuję cykl "Pan Lodowego Ogrodu", o ile jeszcze go nie czytałeś. Intrygująca fabuła, ciekawe postaci, humor, akcja. Jeden z najciekawszych światów wykreowanych przez polskich autorów. Mieszanka s-f i fantasy.

Polecam cały cykl Bretta, w tym dwa tomy "Malowanego człowieka" i dwa "Pustynnej włóczni". Barwny, rozbudowany świat. Kilka wątków, ciekawe postaci. Nie ma miejsca tu miejsca na spokój i nudę, choć dynamika opowieści nie jest duża.

1
Reklamy