/zwiadowcy--ruiny-gorlanu/242897/monument-14--odcieci-od-swiata/1072477/szeptem/241879
Avatar użytkownika - Drugastronak

Drugastronak - szuka książki

Poszukuję książki dla starszej młodzieży. Najlepiej, żeby była to dystopia lub fantastyka. Obyczajówka też może być. Istotne jest, by nie posiadała scen erotycznych i była napisana przez zagranicznego autora. Ma trzymać w napięciu i na długo utkwić w pamięci. Może to być część trylogi/seri/sagi, a nawet lepiej by było. Zależy mi również by nie była schematyczną i denną młodzieżówką.

przesuń
Gatunek Autor? Elementy erotyki Przemoc
Dla młodzieży Każdy Nieakceptowalne Akceptowalne

Propozycje

Polecam całą serię "Zwiadowcy". Świetna fantastyka dla młodzieży.

Ciekawy cykl "Monument 14". Wizja świata zmagającego się z poważną katastrofą ekologiczną (eksplozja zaawansowanej broni chemicznej). Postawy młodych ludzi wobec skrajnej sytuacji. Walka o życie i walka o pozostanie człowiekiem.

Przeczytałam wszystkie tomy ^^ na moje oko jest ich stanowczo za mało. Książka mocno mnie wciągnęła. Czyta się ją szybko.Zaskakuje od początku do końca. Książka spodoba się na pewno nastolatkom i tym, którzy szukają chwilowej odmiany i relaksu.Tym razem zamiast wampirów, wilkołaków i demonów mamy anioły i to na dodatek upadłe ;) Nie zabrakło nawet przystojnego i tajemniczego Patcha, w którym zakochuje się Nora. To jest właśnie ten rodzaj książek, które pokochałam. Mając pierwszy raz styczność z książką pani Fitzpatrick zwróciłam uwagę przede wszystkim na okładkę , która sama w sobie wyraża tak wiele uczuć. Nie da się ukryć, że byłam nią zachwycona. Książka bardzo podobna do zmierzchu. Czytając kolejne rozdziały nie mogłam się oderwać od książki. Przeczytałam ją bardzo szybko i nie ukrywam że chciałam więcej. Po skończeniu powieści Fitzpatrick nie mogła się doczekać kiedy będę mogła przeczytać kolejną część. Polecam, jest po prostu GENIALNA.

1
Reklamy